Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Polecam dzisiejszy LISTEK ELF: świetnie tłumaczy dlaczego ludzie wykształceni i inteligentni łatwiej ulegają manipulacjom.
George Orwell swego czasu powiedział, że "niektóre idee są tak głupie, że może w nie uwierzyć tylko intelektualista"
Ludzie zawładnięci przez własne ego myślą że mają monopol na wiedzę i odrzucają zdrowe analizowanie oraz przemyślenia.
Dlatego ci inteligentniejsi tkwią w absurdach bardziej niż prości ludzie o IQ<80.
Polecam dzisiejszy LISTEK ELF: świetnie tłumaczy dlaczego ludzie wykształceni i inteligentni łatwiej ulegają manipulacjom.

George Orwell swego czasu powiedział, że "niektóre idee są tak głupie, że może w nie uwierzyć tylko intelektualista"

Ludzie zawładnięci przez własne ego myślą że mają monopol na wiedzę i odrzucają zdrowe analizowanie oraz przemyślenia.

Dlatego ci inteligentniejsi tkwią w absurdach bardziej niż prości ludzie o IQ<80.


@TerazPolska123: głembokie
@Blaskun: ty chyba długo pod kamieniem spałeś. ona zaczynała w prawicowej prasie i to nie byle jakiej bo w słynnej Gazecie Polskiej. Ale to było już ponad 20 lat temu i ona się tego ani nie wstydzi ani się z tym nie kryje.

Dorosła i zmieniła poglądy, ot co.

Ja też kiedyś miałem prawicowe i to skrajnie. Teraz mam umiarkowanie lewicowe.
@ziemba1: dwój myślenie;) lewica pi prostu odrzuciła klasyczna logikę i cyk można się pozbyć sprzeczności jednocześnie uważać za dobry hejt w słusznej sprawie i walczyć z hejtem ;)