Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #youtube

Daje link jak ktoś chce obejrzeć sam ale w skrócie Typ #!$%@? typowe Redpillowe i bluepillowe "rady" i Gadki a na dodatek Pod koniec filmu On daje taką cudowną radę że jak jesteś brzydki to "umówił się z niewidomą" w skrócie (XD) Aż dzwine że on Pomimo tego że był nękany w szkole przez swój wygląd i przez długi czas nie mógł znaleźć dziewczyny a jak już znaleźć to ona najprawdopodobniej kopnęła go w Dupie to i tak Copuje zamiast po prostu zaakceptować Blackpilla jako prawdę
power-weak - #przegryw #blackpill #youtube 

Daje link jak ktoś chce obejrzeć sam ale...
  • 6
@power-weak: @scotieb
e tam, ja tam bym się zastanowił czy nie wziąć sobie takiej argentynki mając pewność, że po uzyskaniu stałego pobytu ona zmieni gałąź.

Po prostu trzeba rozumieć, że to coś w rodzaju transakcji wiązanej,
nie miałbym do niej pretensji bo rozumiem jak to działa.

Mi go żal, bo one jest naiwny i myśli, że serio ona poleciała na jego charakter i wyjdzie z tego jakaś wielka miłość, no
  • 1
@analboss

Mi go żal, bo one jest naiwny i myśli, że serio ona poleciała na jego charakter i wyjdzie z tego jakaś wielka miłość, no ludzie XD


To jest właśnie dziwnie on był nękany w Szkole przez swój wygląd a potem miał duży problem żeby znaleźć dziewczynę i zaruchac a pomimo tego nadal wierzy w Bluepill i Redpill ale Blackpilla nie akceptuje XD