Wpis z mikrobloga

@Springfield:
1. Szybcy i wściekli, ten co byli w Brazylii i toretto #!$%@?ł 200 na wstecznym
2.Jumanji remake 1 część.
3. Ten film z takim białym gorylem
4. Ten co płynął parostatkiem w piękny rejs, akcja się dzieje w XIX wieku bodajże
  • Odpowiedz
boszzz jak ja nie trawię tego typa, każdy film z nim od raz ustaje się gówniany


@fizzly: a ja go lubie. To taki mniej cringowy Sandler. Idziesz na film z nim i wiesz, że dostaniesz odmóżdżacz przeciętniaka.
  • Odpowiedz
@Springfield: Ale mem trochę przekłamany bo dwie sceny są z filmów „Jumanji” gdzie gra tam postać z gry więc musiał po prostu mieć ten sam strój aby miało to sens fabularny
  • Odpowiedz
boszzz jak ja nie trawię tego typa, każdy film z nim od raz ustaje się gówniany


@fizzly: mam podobnie, ale jeden jedyny raz podobało mi się jak zagrał w filmie. Było to Pain & Gain i grał kompletnego debila pakera, muszę przyznać, że całkiem nieźle mu to wyszło. Podobnie Mark Wahlberg, też za nim jakoś nie przepadam a tym filmie zagrał idealnie pakera z IQ poniżej średniej(już nie kompletnego debila), który
  • Odpowiedz
@fizzly: Dwayne strasznie tryharduje w filmach, podobnie jak Vin Diesel i Cena. A tymczasem obejrzałem film z Gyllenhaalem i Conorem McGregorem i przyznam, że Conor zagrał świetnie agresywnego i niebezpiecznego wariata w tym filmie. Chętnie obejrzę go w podobnym tonie w jakimś gangsterskim filmie. W sumie nawet nie połapałem się, że to Conor gra
Dopiero po filmie zobaczyłem, że to nie jest prawdziwy aktor.
  • Odpowiedz
@fizzly: był jeden gdzie był całkiem znośny bo razem z samuelem l. jacksonem zginą w pierwszej scenie, to było pierwsze 5 minut filmu i luz już nie powrócił.
  • Odpowiedz