Wpis z mikrobloga

@mickpl: ja tam odświeżam codziennie dwa ogłoszenia flipowanych mieszkań i czekam na kolejne które się remontuje, niech myślą że jakiś ruch jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale tak na prawdę to chcę zobaczyć ile to wisieć będzie, powtarzam parametry, wielka płyta ~50m2, cena 1 100 000, świeżo po remoncie (czyt. nie wiesz czy kafelki nie są naklejone na te poprzednie położone jeszcze w latach 70tych)

W ogóle,
  • Odpowiedz
  • 27
Zawsze myślałem że każdy remontuje pod siebie, więc kupujesz świeżo po remoncie żeby doremontować pod siebie no nie?


@Jasak: Wynika to z tego, że fliperzy powszechnie myślą, że ich fantastyczny remont, hołm stejdżing i wywieszenie plakatu merlin monroł podnosi cenę - a nie po prostu wzrost wartości w czasie XD Za dużo jububów i szkoleń.
  • Odpowiedz
@mickpl: W ogóle jakie jest poparcie dla samego projektu kredytu 0%? W koalicji panuje rozłam (Lewica chyba nie poprze programu), Trzecia Droga i KO raczej tak, w opozycji Konfederacja raczej będzie przeciw, a PiS to nie wiadomo (pewnie zależy czy Pan deweloper posmaruje). No i pytanie co Dudeł na to (zawetuje, czy nie) ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz