Wpis z mikrobloga

@YungOTF nie, po prostu ta moda jest głupia... Ten murzyn nie wygląda w tych ciuchach dobrze, ani elegancko, ani poważnie. Wręcz dziecinnie. To są ciuchy na imprezę albo do reklamy chipsów. A w życiu chodzi o prestiż, elegancję i powagę. Po domu możesz sobie chodzić w T-shircie, ale do pracy biurowej wypadałoby ubrać już koszule. Nawet typu casual. Popatrz na tego kolesia ze zdjęcia. Przecież on się ugotuje w temperaturze pokojowej.

To
  • Odpowiedz
@kjungst już widzę ładne odklejenie jak zaczynasz mówić o jakiejś pracy biurowej. W życiu każdemu chodzi o coś innego, a nie prestiż, elegancję i powagę. Nikt by się nie ubrał z Twojego otoczenia? To zwykła kurtka i spodnie ze skóry, a nie sukienka Balenciagi z taśmy. Jeszcze by wypadało zrozumieć na czym polegają pokazy mody.
  • Odpowiedz
A w życiu chodzi o prestiż


@kjungst: Nie, w życiu nie chodzi o prestiż. Natomiast dzięki osobom takim jak twoja tego słowa nikt już na poważnie nie bierze bo jest to kojarzone z bucami. @YungOTF Ma rację w tej sytuacji to, że ty byś się tak nie ubierał nie znaczy, że nikt by się tak nie ubrał. Poza tym nie każdy pracuje w biurze i nie każdy chodzi do biura w
  • Odpowiedz
@Cztero0404 autorytet wiąże się z prestiżem. Ale chyba jeszcze za młody jesteś żeby zrozumieć co ja do ciebie pisze. Twój autorytet wiąże się z tym czy ktokolwiek chce poświęcać czas aby wysłuchać to co masz do powiedzenia. Obojętnie czy są to twoi koledzy, dzieci czy rodzice.

Bufon nawet na ciebie nie spojrzy, dla niego nie istniejesz, bo z jakiegoś powodu uważa się za lepszego. Jak widzisz ja z tobą rozmawiam.
  • Odpowiedz
autorytet wiąże się z prestiżem.


@kjungst: Może i jestem za młody, natomiast to ty właśnie straciłeś jakikolwiek poważny odbiór swojej osoby próbując używać wieku jako argumentu. Żaden normalny autorytet nie będzie mówił o prestiżu ponieważ właśnie tak się traci autorytet.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: a rób co chcesz, to wolny kraj, wcale nie musisz mnie słuchać xD To na twoich rodziców i na ciebie samego spadają konsekwencje twoich działań. Młodość rządzi się swoimi prawami, życia możesz się uczyć słuchając starszych i doświadczonych albo poprzez swoje błędy. Każdy chyba miał tak że negował zdanie np. swojego ojca, a dopiero po latach rozumiał, że to jednak sprawa nie była taka oczywista i prosta.
  • Odpowiedz
a rób co chcesz, to wolny kraj, wcale nie musisz mnie słuchać xD To na twoich rodziców i na ciebie samego spadają konsekwencje twoich działań. Młodość rządzi się swoimi prawami, życia możesz się uczyć słuchając starszych i doświadczonych albo poprzez swoje błędy. Każdy chyba miał tak że negował zdanie np. swojego ojca, a dopiero po latach rozumiał, że to jednak sprawa nie była taka oczywista i prosta.


@kjungst: To co właśnie
  • Odpowiedz
@kjungst nie zgrywaj tu mędrca, bo najpierw narzucasz komuś na czym polega życie (chyba Twoje), a potem mówisz, że to wolny kraj. Wrzuciłem luźny outfit, a Ty chcesz eseje pisać o życiu i autorytetach. Tekst z wiekiem też dobry. Wyprasuj sobie koszulę na jutro do tego biura i pamiętaj, żeby na 15 minutowej przerwie pogadać o prestiżu.
  • Odpowiedz