Wpis z mikrobloga

#materac #materace #sen #lozko

Jestem na etapie wyboru materaca, spodobał mi się jakiś tam w PanMaterac ale cena trochę duża i się zastanawiam czy w innych sklepach mniej "markowych" będzie ta sama jakość w mniejszych pieniądzach? A może tam nie ma jakości? 😜 Jakie sklepy w Warszawie i okolicach brać pod uwagę?

Jeżeli ma to jakiejś znaczenie to 180x200 dla dwóch raczej szczupłych osób, póki co 😉
  • 11
@umiar: oj jakość chyba nie będzie taka sama. Mam właśnie z tego sklepu , a on i tak topowy nie jest, niemniej jak i tak masz wydać okolice 2k na materac, to lepiej nie oszczędzać 400 zł :) jak już go kupisz i się na nim wyśpisz, to od razu zrozumiesz za co zapłaciłeś.
via Android
  • 1
@macan Tylko że spodobał mi się taki za 7k... i jak kładłem sie na taki za 2k to już coś nie pasowało... 😜 Próbuję się wyleczyć z tego i szukam innych sklepów 😅
via Android
  • 0
@macan nie no bez jaj, nie polecam nikomu kłaść się najpierw na te drogie bo później ciężko coś dopasować w normalnych pieniądzach...
@umiar: a to wiesz, standardowa zagrywka sprzedawców.

Pan się położy, pokażemy jak dobrać twardość. No ten na którym Pan akurat leży to tempura, musi Pan sprzedać samochód, żeby go kupić, ale za to będzie Pan spał jak dziecko.

Bo wie Pan, w życiu trzeba mieć wygodne buty i wygodny materac, bo całe życie albo Pan śpi, albo chodzi. Niech się Pan jednak nie martwi, nasze materace są tak wygodne, że zaoszczędzi
via Android
  • 0
@Milano Modena lub air hybrid visco, te mam na foto... Ale musiał bym jeszcze raz pojechać rozejrzeć się bo wtedy byłem na szybko nie wiedziałem jeszcze jaki rozmiar itp
@umiar: Bergamo to świetny materac na włoskich piankach ale dostępny jest wyłącznie w sklepach stacjonarnych - w necie go nie znajdziesz.
"...i jak kładłem się na taki za 2k to już coś nie pasowało...." - bo w tych droższych są lepsze pianki i pokrowce pikowane są pianką termoelastyczną. Tańsze materace są pikowane owatą i mają pianki o mniejszej wysokości/gęstości i dlatego nie mają "tego czegoś" ;)
Wyślę ci wiadomość na PW