Wpis z mikrobloga

#kanalzero na Xie pod wpisem Stanowskiego o milionie subów są podziękowania od pisowskiego Oskarka za rozmowę z Ziemkiewiczem xD dodatkowo na YT komentarze zrównujące kanał zero z pispublika. O daniu przed paroma tygodniami szansy Pereirze do szerzenia kłamstw już nie będę wspominał nawet. Jesli to nie świadczy o widocznej orientacji tego medium to już nie wiem co. A tfu-Ziemkiewicz mam nadzieję zostanie zobligowany przez sąd do przeprosin i wysokiego zadośćuczynienia.
  • 12
  • Odpowiedz
  • 4
@szychun stano się broni przed gazwybem czy jak wolisz gaz żydowska. Został zaatakowany przez ten twór lewacko komuszej ideologii więc musi podjąć rękawice. Więc zaprosił kogoś kto zjadł zęby na walce z tym kłamliwym tworem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Plotyn a gdzie ja napisałem, że się nie pojawiają? Poza tym jest różnica w zaproszeniu polityka a w zaproszeniu propagandzisty jak Pereira czy Ziemkieiwcz
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Plotyn taki dziennikarz co mówi o posłance "patusiara" a jej współodpowiedzialnych za jej osobista tragedię broni. Średnio z tym dziennikarstwem. Też się nie zgodzę, że Pereira został opluty - oglądałem też ten odcinek i Stanowski dosyć lekko się z nim obszedł, a Pereiera w zasadzie śmiał mu się w twarz.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Xefirex jedyny jaki moment wyjaśniania Pereiry sobie przypominam to wtedy gdy Stanowski przeczytał przykłady paskow, Pereira grał głupka, że nie widzi w nich nic okropnego. Gdy Stanowski coś lekko temat poskrobał to Pereiera połknął w zasadzie swój śmiech i koniec. Podobnie było z telefonem od widza, który opowiedział o tym, jak TVP info skłóciło go ze swoją babcią. Stan w ogóle nie dojechał z tym propagandzisty a pilka była wyłożona. Dla Najmana
  • Odpowiedz
@szychun: No tak wystarczy poczytać najpopularniejsze komentarze pod filmem, a pierwsze pytanie od stanowskiego do pereiry brzymi czy odczuwa to czy go ludzie nienawidzą. Ja wiem że ty chciałbyś aby się pobili na wizji i wtedy miałbyś wystarczający powód ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@Xefirex nie, w ogóle mi nie zależy na pobiciu sie kogokolwiek. Ja jedynie twierdze, że Stanowski ma różne standardy wobec odklejencow, jak wspomniani wcześniej Najman czy Kapela a inne wobec perfidnych manipulatorów jak właśnie Pereiera i Ziemkiewicz. I widzę to nie tylko ja a nawet konkretne strony sporu politycznego/spolecznego - komentarze na YT czy reakcja Oskarka nie wzięły się z powietrza.
  • Odpowiedz
@szychun: widać, że gra pod te bardziej umiarkowane stronnictwo w PiS skupione wokół Morawieckiego, które reprezentują dziennikarze typu Ziemkiewicz. O ile Pereire coś tam starał sie wyjaśniać to wobec Ziemkiewicza juz potulny jak baranek
  • Odpowiedz