Wpis z mikrobloga

@M4rcinS: Ok, nie znam Jego historii, ale polecam przeczytać "Polactwo" i "Michnikowszczyznę", naprawdę dobre książki, nie wiem czy z tego powodu, czy były one efektem wcześniejszej działalności. Niestety później trochę mu coś odbiło i poszedł w stronę PiS-u... ale słucham ten program ze Stanowskim teraz i ogólnie na moje przyjemnie się tego słucha.
  • Odpowiedz
@M4rcinS:

Content Ziemkiewicza ceni większość konserwatywnej strony + część tych powiedzmy bardziej umiarkowanych. A i po tej liberalnej stronie też znajdziesz ludzi, którzy dostrzegają, że RAZ może i czasem coś palnie od rzeczy, ale jednak overall prezentuje wyższy level niż Sakiewicz czy Karnowscy.

Zatem jeżeli przez wpływowość rozumiemy zasięgi/rozpoznawalność + poziom pozytywnego odbioru tworzonych treści to mało kto mógłby rywalizować z Ziemkiewiczem (może Tomasz Lis w swoim prime).
  • Odpowiedz
@keep_it_real: gdybyś zebrał moje komentarze z wypieku za czasow kiedy jeszcze sililem sie na jakąkolwiek powagę, wyszło by analogiczne dzieło. Ale pomijając twórczość ziemkiewicza, to moj wpis byl krytyką sakiewicza i spółki, a nie sprowadzeniem ziemkiewicza do żul, co by o nim nie mówić to jednak postawiłbym go tak z półkę wyżej
  • Odpowiedz