Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam 23 lata i dopiero niedawno obudziłem się z myślą że zależy mi na związku. Ogólnie przez całe dotychczasowe życie nie miałem takiej potrzeby i siłą rzeczy w żadnym się nie znalazłem, no ale z miesiąca na miesiąc ta chęć jest coraz silniejsza. Możliwe że teraz po prostu do tego.. dojrzałem, nie wiem. Problem polega na tym że nie mam pojęcia jak się za to zabrać XD

Dodatkowo nie pociesza też fakt że w swoim otoczeniu mam wielu ludzi w podobnym wieku czy nawet młodszych co są dawno zaręczeni i/lub z pierwszym dzieckiem. Baa, wielu obecnych 15latków ma nieskończenie razy bogatsze życie związkowo-seksualne ode mnie.. Nie wiem czy to bardziej śmieszne czy żenujące

Jednocześnie zaczynam czuć że ten pociąg dla mnie już dawno odjechał. Wiem że straconych lat życia samemu już się nie odzyska (ale na tym mi akurat nie zależy i nie traktuję ich też jako całkowicie zmarnowanych) no ale serio wydaje się jakbym przespał ten moment kształtowania się długotrwałych stabilnych relacji. I nieco przeraża mnie wizja że mogę spędzić w ten sposób kolejnych 10, 20 czy 50 lat. Skoro już teraz zaczynam czuć taką potrzebę to wiadomo że z wiekiem będzie tylko gorzej
I właśnie coraz bardziej wątpię że uda mi się znaleźć jakąś dziewczynę, z podobną historią do mojej. Taką której również się z tym nie spieszyło, a zdecydowała się wejść w związek kiedy poczuła się gotowa i że to rzeczywiście ten moment. mam wrażenie że takich po prostu nie ma. A na pewno nie w moim otoczeniu.

Nie wiem co robić. Próbować na oślep czy po prostu definitywnie pogodzić się z porażką. A może pozsotaje mi jedynie wyjazd do jakiegos wietnamu i szukanie szczęścia tam. W każdym razie prędzej czy później będę musiał zmienić coś w tym swoim życiu, bo tak sie na dłuższą metę nie da

#zwiazki #samotnosc #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @programista15cm

tzn 15-19 lat? XDDDDDD


bardziej 18-21 lat, ale chyba nie chcesz mi wmówić że da się utworzyć zdrową długotrwałą relację z dziewczyną, która ma już ich kilka za sobą (a im starsza tym naturalne że ma ich więcej i więcej). W takim wypadku jesteś po prostu jednym z wielu i po czasie skończysz jak oni. A sam seks bez poczucia stabilizacji, wspólnego budowania przyszłości, mam gdzieś.
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Szymif

I tu właśnie dochodzimy chyba do moich najgorszych obaw. Brzydki wprawdzie nie jestem, ale jednocześnie ładny również nie. Ot taka do bólu przeciętna aparycja, w życiu usłyszałem całe trzy komplementy.

I niewątpliwie mógłbym to nadrobić charakterem.. tylko że, no właśnie charakter mam nadający się bardziej na dobrego kolegę aniżeli partnera. Cenię takie cechy jak wierność, lojalność, stabilność, poczucie bezpieczeństwa. Dla mnie po to jest właśnie związek,
@mirko_anonim a więc jesteś moim odzwierciedleniem. Też jestem co najwyżej przeciętny, mam te mityczne 183cm. I cenię sobie to co ty, ale takich chłopaków jak my różowe dostrzegają po latach. Za młodu muszą się wyszaleć, chłop ma bajerować i zaskakiwać je
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Szymif

Przejrzałem na szybko twoje wpisy i tak, dostrzegam kilka podobieństw.. Ale myślę też że na wykopie nietrudno spotkać taką osobę. Nawet wzrost mamy identyczny. Do tego brak zakoli, cofniętej żuchwy, nadwagi,czy tych wszystkich innych rzeczy na które narzekają bywalcy przegrywowego tagu. No po prostu do bólu normalny wygląd, nie wyróżniam się niczym ani na plus, ani na minus. Jeśli ktoś jest brzydki, no to po prostu