Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Prosze opublikować mój wpis, bo nie mam konta, a chciałbym podzielić sie swoimi przemyśleniami z tutejszą społecznością

Zacząłem dyskusje z jakimś chińczykiem na instagramie (rozmawiam z nim przy pomocy tłumacza z chatgpt i o dziwo al daje rade i typ mnie rozumie co pisze xD), chatgpt Ci przetłumaczy na dowolny język, ale musisz uważać na język z uwagi na te poprawność polityczną i wracając do tematu. Chłop nie rozumie dlaczego nie zachwycam sie tak chinami jak on i że czemu nazywam ich komuchami xD

On uważa, że jego kraj jest demokratyczny i taki prawilny, cud miód malina i w ogóle supermocarstwo XDD a jak mu przytoczyłem fakty z historii, że wpierdziel dostali od Wietnamu, już nie mówiac, że od Japonii baty dostali, to sie popultał xD zabolala prawda
( ͡° ͜ʖ ͡°) powiedziałem, ze maja tam zostawic ujgurów, tybetanczyków i wolnych chińczyków z Tajwanu, zobaczymy co odpowie

Ci ludzie z komunistycznego chrl są niesamowicie zadufani w sobie przez propagande, chyba podobnie jak ruskie, że łoni mocarstwo xD tylko że potęgi komunizmem, ani oligarchami nie zbudujesz, do tego potrzebny jest wolny rynek, demokracja i kooperacja z innymi narodami, a nie napinanie mięśni i gnębienie własnych obywateli. Papier przyjmie wszystko, ale rzeczywistości nie da sie oszukać

#komunistycznechiny #polityka #demokracja #swiat #komunizm



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 20
  • Odpowiedz
Ci ludzie z komunistycznego chrl są niesamowicie zadufani w sobie przez propagande, chyba podobnie jak ruskie, że łoni mocarstwo xD tylko że potęgi komunizmem, ani oligarchami nie zbudujesz, do tego potrzebny jest wolny rynek, demokracja i kooperacja z innymi narodami, a nie napinanie mięśni i gnębienie własnych obywateli. Papier przyjmie wszystko, ale rzeczywistości nie da sie oszukać


@mirko_anonim: prawda jest taka ze nas oraja jak chca tez
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @sprawdzajacy Jedyny + że zachód nalożył sankcje na tych komuchów właśnie za łamanie praw człowieka i kradziez technologii, w ogóle ta ich waluta jest tak sĺaba jak ruble, no ale czemu maja być mocne jak im nie zależy na normalnym kooperowaniu z innymi krajami tylko napinaniem mięśni i gnebieniem własnych obywateli

I niestety masz racje, ze nas robią jak chcą dlatego trzeba sie im przeciwstawic i przedstawiajac
  • Odpowiedz
Im więcej ludzi pozna prawde tym lepiej, bo narracja im sie sypnie i może Ci chińczycy sie zjednocza i obala komune


@mirko_anonim: Tu racja - malo kto wie ze zeby nie chinska masoneria tam by komuny juz dawno nie bylo - katolikow by tam bylo setki milionow - specjalnie musieli fake kosciol panstwowy zrobic i karcic prawdziwy
  • Odpowiedz
Gdyby sie całkowicie Chiny uwolnilo z komunizmu, to i rosjan można było uratować, gdyby chiny w calości byly wolne wtedy Rosja nie mialaby sojusznika i by osłabła, potem Iran, Syria, Afganistan, Korea płn, Kuba, Wietnam, Laosa, Kambodża. Z tą pierwszą trójka, która wymienilem ktos w ogóle teraz kojarzy ich kulture oprócz tego, że kojarzą sie tylko z terrorystami i zgruzowanym krajem? A nie wątpie, ze te kraje mają bogata kulture. No ale
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @sprawdzajacy W jaki sposób im mozna pomóc? Rusków, komuchòw z chrl, korei płn itd komunistycznych państw nie odwiedze, ani tych terrorystycznych, bo mi życie miłe i nie chce skończyć w ziemii

Co do kościoła i USA, to własnie biden chce dokończyć, to co Regan zaczął, czyli pokonać komune i właśnie niedawno czytałem gdzieś, że przy współpracy z watykanem maja tam do chrl wysłac księży na
  • Odpowiedz
A jaki świat byłby od razy piękniejszy bez tego komunizmu, choc tak jak wspomnialem to chyba nie jest realne by doszczętnie zniszczyc ten ustrój


@mirko_anonim: generalnie jest klika globalnych komunistow nawet w "kapitalistycznych" firmach i interesach
  • Odpowiedz
W jaki sposób im mozna pomóc? Rusków, komuchòw z chrl, korei płn itd komunistycznych państw nie odwiedze, ani tych terrorystycznych, bo mi życie miłe i nie chce skończyć w ziemii


@mirko_anonim: wiedza informacje koneksje pieniadze
  • Odpowiedz
Co do kościoła i USA, to własnie biden chce dokończyć, to co Regan zaczął, czyli pokonać komune i właśnie niedawno czytałem gdzieś, że przy współpracy z watykanem maja tam do chrl wysłac księży na misje, może w chrl narodzi sie drugi Jan Pawel II i wraz z USA obala komune, tak jak u nas to bylo w '89

( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mirko_anonim: nie powiedzialbym komuna w
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @sprawdzajacy Bo komunizm wywodzi sie z Rosji. Od polityki lenina i tej jego rewolucji. Rosja przez to ma swoich ludzi tzw pożytecznych idiotów ustawionych na całym świecie, a w USA komune rozpowszechnial sie ten cały trocki. Lenin chcial komunizmem podbic świat, stalin troche jego zamiary przystopowal, choc to tez byl komuch tylko polityka stalina to sie chyba tylko obracała w obrębie ZSRR, bloku wschodniego i chrl z
  • Odpowiedz
Bo komunizm wywodzi sie z Rosji. Od polityki lenina


@mirko_anonim: Nie. Od żydów. Poczytaj historię rewolucji, francuska, wojna domowa w hiszpanii, próby rewolucji w niemczech w latach 20, rewolucja w rosji, wojna między białymi a czerwonymi.
Żydzi na całym świecie robią rewolucje polecam książkę rewolucja i kontrrewolucja.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @sprawdzajacy Czyli mówisz, że to Żydzi rządzą światem, a malarz z wąsem mial racje? ( ͡° ͜ʖ ͡°) co do książki, dzięki za polecenie ogarne temat i sie wypowiem jak już ja przeczytam, mam nadzieje, że nie jest grubą książką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli przyjąć Twój punkt widzenia, to wychodzi, że żydzi wyszli od Niemców, bo to Niemcy
  • Odpowiedz
co do książki, dzięki za polecenie ogarne temat i sie wypowiem jak już ja przeczytam, mam nadzieje, że nie jest grubą książką ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mirko_anonim: o jeszcze zobacz Rozmowy z Erichem Kochem
dobrze podsumował anglosasów i ukrów
  • Odpowiedz
Jeśli przyjąć Twój punkt widzenia, to wychodzi, że żydzi wyszli od Niemców, bo to Niemcy zasponsorowali podróż lenina do Rosji. UK i Francja nie chcieli, a zrobili to, bo Cesarstwo Rosyjskie stawało sie konkurencją dla zachodu i trzeba było ich jakoś osłabić od wewnątrz


@mirko_anonim: trochę tak było - żydzi nie patrzyli na interes narodu z jakim żyli we wspólnym państwie - oczywiście byli różni, ale zobacz jak rodzina rotschild i
  • Odpowiedz
Gdzieś mi sie obiło o uszy, że istnieją dwie grupy żydów tych złych i tych dobrych


@mirko_anonim: no niektorzy mowia ze hasydzi sa dobrzy bo sa przeciw Izraelowi, ale oni tez w sumie w wielu aspektach sa przeciw nam a tym bardziej chrzescijanom i katolikom

generalnie w kazdej grupie ludzi masz podgrupy
  • Odpowiedz