Wpis z mikrobloga

Czy Lublin to dobre miejsce na ulokowanie swojego życia? Chodzi mi o perspektywy w zakresie inwestycji, ludności (lubelskie się wyludnia). Jeśli chodzi o zarobki to aktualnie oscylują w okolicach 10k netto, niedługo ok. 12. MIASTO podoba a mi się ze względu na prostotę, wizualne aspekty. Co sądzicie?

#lublin #polska #pytanie #finanse
  • 15
  • Odpowiedz
@Absurd_69_ lubelskie się wyludnia a coraz więcej znajomych decyduje się na przeprowadzkę na wsie, żeby mieć więcej spokoju. Ale to może tylko moi znajomi tak wracają. Gorzej jak lubelskie całkiem się wyludni, trzeba będzie oddać je Ukrainie albo Białorusi, a uciekać gdzieś do Poznania albo Szczecina
  • Odpowiedz
@Absurd_69_: W jakiej branży masz takie zarobki? Lublin to jedno z dużych miast, gdzie zarobki oceniam na niskie lub bardzo niskie. @n3sta Studia w Stalowej Woli w Rzeszowie trochę tańsze ale Lublin ma niskie ceny wynajmu mieszkań, bogole tam nie idą, na studia np. ale zawsze dziwiłem się typom co z wiosek pchają się na uksw np. Lubelskie uczelnie dużo lepsze. A UW chyba zbyt marksistowsko-lpg+ stało się, skoro tam naukowcami
  • Odpowiedz
@Absurd_69_: Dość mgliście jak dla mnie, bo branża prawnicza to i komornik i doradca prawny co za 99 PLN napisze pismo pod którym się nie podpisze itd. Zapytam więc wprost: notariat czy jakaś adwokatura, typu sprawy z własności intelektualnej? Dużo aplikantów i młodych adwokatów na wschodzie to zapchajdziury, więc pytam szczerze.
  • Odpowiedz
@Absurd_69_:
Pochodzę z małej wioski z miast wojewódzkich najbliżej od domu rodzinnego mam Lublin i dobrze mi się kojarzy, i naprawdę bardzo podoba ( oprócz dużej ilości przybyszów z zagranicy)
  • Odpowiedz