Wpis z mikrobloga

Czy istnieje jakaś apka na iOS, która da mi przynajmniej namiastkę tego jak wygląda porządne zarządzanie plikami na telefonie (nawet płatna)? Pobrałem sobie na kompa 3uTools i ucieszyłem się z zakładki "Files", gdzie był dostęp do widoku klasycznego drzewa katalogów znanego z np. Androida, ale po wrzuceniu tam kilku folderów z plikami różnorakimi dla testu (pdf,mp3,flac,png,jpg itd. itp.) iOS i jego domyślna aplikacja Pliki nic a nic nie rozpoznaje. Wieczny komunikat "Na moim iPhonie nie ma zawartości" zaczyna doprowadzać mnie do szału :/

Rozumiem, że zgodnie z rozumowaniem mądrych głów w Apple każdy typ pliku ma swój ściśle określony ku temu narzucony odgórnie katalog i w ich mniemaniu muzyka może trafić jedynie do katalogu muzyka, zdjęcie do zdjęć i nie ma prawa znajdować się w systemie gdziekolwiek indziej w jakimś utworzonym przeze mnie folderze, a sam podgląd też nie jest możliwy z jednego miejsca w apce, która by robiła to wszystko zbiorczo, lecz w jedynej słusznej ku temu aplikacji przypisanej do danego formatu plików od Apple? #iphone #ios #apple
  • 2