Wpis z mikrobloga

Z tą składką zdrowotną to jest takie przegięcie, że to może być gwóźdź do trumny. Lepiej niech sobie to rząd dobrze przemyśli póki nie jest za późno. To wkur*** wszystkich na etacie. A to potężna grupa wyborców.

Jak to ktoś czyta z osób które są gdzieś blisko władzy to naprawdę doradzam zrobienie STOPu bo jak to zostanie uchwalone to zapewniam, że to będzie jak z „Nowym Ładem” - nie do przyjęcia.

Źródło: https://oko.press/nowa-skladka-zdrowotna

#polityka #koalicja15x #skladkazdrowotna #sejm
  • 4
  • Odpowiedz
To wkur*** wszystkich na etacie


@Sin-: mnie nie ¯\(ツ)/¯

Nie powinieneś się wypowiadać w imieniu milionów ludzi. Nie wszyscy mają tę cechę "nie ważne żeby mi było lepiej, ważne żeby innym było gorzej"
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@malinq: Możesz mieć najlepsze intencje i argumenty ale dla statystycznego Janusza Kowalskiego one nie trafią. Jak się Janusz dowie ile płaci a ile zapłaci przedsiębiorca to najmniejszym problemem będzie jego ból du** a największym to, że PiS wróci do władzy. Ludzie takich rzeczy nie darują.
Szczególnie, że u nas mit złego przedsiębiorcy jest dość silny.
To będzie bubel na kształt „Nowego Ładu” i pogardzani ludzie sobie to zapamietają.
Ja już nawet
  • Odpowiedz
Jak się Janusz dowie ile płaci a ile zapłaci przedsiębiorca to najmniejszym problemem będzie jego ból du** a największym to, że PiS wróci do władzy.


@Sin-: To może go oszukamy i powiemy, że przeciętne JDG zarabia poniżej średniej krajowej.

A nie, czekaj. To fakt.
  • Odpowiedz