Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirko padam z sił. Adwokat nic nie pomoże bo to sąd wydaje wyrok. Mimo nagrania z policyjnej interwencji sąd dał wiare notatce policyjnej a nagrania z telefonu nie wziął pod uwagę. chce iść z tym do telewizji. Chodzi o przemoc domową. Kobieta zgłosiła i wyrzucili mnie z domu gdzie dom jest mój a ja mam dziesiątki nagrania jak mnie wyzywa, poniża i bije w ataku złości bo np zapomniałem światła zgasić w korytarzu gdzie to ja rachunki opłacam. Spędziłem noc na dołku a teraz jestem u matki a ona ma zabezpieczenie w postaci zakazu zblizania sie do niej. Była rozprawa wczoraj i uwaga mimo masy dowodow sąd daje wiare notatkom policyjnym gdzie ona zapłakana przed policjantami a oni jakby mieli oczy cipom zarośnięte. Nie wiem tvn, interwencja? Nie daje rady... myslalem nawet aby wziac sznur ale mamy dziecko i dla dziecka chce zyc. Nikt mi nie wierzy ze po narodzinach dziecka jej po prostu odbilo

#zwiazki #pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: tak tak, setki nagrań przemocy, a ty w więzieniu, baitować trzeba umieć. skoro w 3 miesiące tak cię załatwiła to słabo z tobą. I matka już ma zakaz zbliżania? Szybko.
  • Odpowiedz