Wpis z mikrobloga

@Zoyav: takim tokiem myślenia to można powiedzieć 6.7 >>>> 6.1. Niech w spokoju zostawią 6.1 i robią sobie dodatkowo 6.3. Niedługo w ogóle nie będzie flagowych kompaktowych telefonów.
@BooB: Niestety sprzedaż 13 mini i 12 mini była tak śmieszna, że je wycofali i zamiast tego są plusy z 6,7 cala. Do konsumowania social mediów duży ekran to podstawa, czy pisania na telefonie. Nikt nie chce dziubdziać na malutkim ekraniku.
@dsomgi00 mam tego świadomość i w pełni to rozumiem, to jest biznes, ale tak czy inaczej jest to dyskryminacja mniejszości która chce mieć “flagowca” nie będącego patelnią. Sam jestem bardziej team android, ale używam iPhone 15 bo nie ma fajnego flagowca wśród androidów którego bateria dorównuje 6,1” iPhone’owi, co mnie mega smuci :(
@Zoyav: Dla mnie osobiście lipa straszna, 6.1” to idealnie wręcz. Miałem czekać do premiery IP 16 ale przez ten fakt zakupiłem 15 pro. Smuteczek będzie jak zaczną powiększać te ekrany. Żeby wypuścili taką wersję mini z 120hz to kupiłbym w ciemno :D