Wpis z mikrobloga

Człowiek odblokował steel path jakiś czas temu, railjack prawie wymaxowany i na razie chyba odpuszczę bo więcej mi się nie chce. MR 18 i nawet nie mam zamiaru wbijać MR 19. Ta gra jest gigantyczna, jak się wraca po 9 latach nie grania to nie wiadomo co robić, więc wrócę za jakiś czas. Jedna z najlepszych gierek w jakie grałem.

A bez wiki nie ma co do gry podchodzić pamiętam pierwszego kuva licha gdzie nie wiedzialem, ze bede za goscilem latał po kilku planetach xDDDD za to kuva tonkor i kuva nukor robią robotę.

#warframe
KakaowyTaboret - Człowiek odblokował steel path jakiś czas temu, railjack prawie wyma...

źródło: hildryn_rues

Pobierz
  • 15
@KakaowyTaboret: skompletowałeś star chart, czyli dopiero zaczynasz grę xD ja też miałam przerwę, zaczęłam ponownie grać chyba z miesiąc temu, i nie przejrzałam jeszcze wszystkich aktualności, ale jestem uzależniona jak przy pierwszym razie. Na pw pisz jak coś. No i tak, surowce gdzie dropia na wiki sprawdzasz drop rate.
@thighslapper0:

Options -> profile -> stats jakoś tak i mozesz zobaczyc ile godzin zmarnowalas na gierkę :P

Teraz zerkam i nie kojarzę tylko mission failed i mission quited, może Warframe był trudniejszy z 10 lat temu i wtedy bardziej mnie bili bo teraz to tylko mam problem z misjami Railjackowymi.

No chyba, że każde wykrycie i śmierć podczas New War się liczą to mogłem tam nabić bo robiłem to leżąc w
KakaowyTaboret - @thighslapper0: 

Options -> profile -> stats jakoś tak i mozesz zob...

źródło: Bez tytułu

Pobierz