Wpis z mikrobloga

  • 1
@Niedobry chyba wycinać szczeliny żeby wszedł głębiej parapet ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale z drugiej strony w poprzednich chyba nie było takiej szczeliny i tam dalej było zapiankowwne
  • Odpowiedz
  • 1
@Niedobry @Ludzik90 @Theo_Y dobra wy trolle xD na początku wydawało mi się że za mało wejdzie ten parapet ale wyczytałem że parapet pod okno powinien wchodzić 0,5-2cm a u mnie do pręta jest niecałe 2cm więc będzie git jak po prostu dosunę zateguje pianka i elo
  • Odpowiedz
@Boroborro: ten "pręt" to pewnie dybel montażowy okna. Tego nie możesz wyciąć bo za jakiś czas możesz mieć problemy z oknem. Dodatkowo patrząc na to jak to jest obecnie zrobione, to ja bym poprawił ten montaż bo jest fatalny. Czyli uzupełnić pianę a na to dać uszczelkę w płynie np firmy soudal by to dodatkowo uszczelnić i wtedy dopiero montować parapet. Bo tak jak masz teraz to Ci tam nieźle ciepło
  • Odpowiedz
  • 0
@ksiak dzięki za rzeczową odpowiedź! Niestety wszystkie parapety zamontowałem już wczoraj więc po ptakach ale uzupełniłem wszędzie pianka tam gdzie były ubytki a tam gdzie się dało to wyjąłem starą i wrzuciłem 100% nowej za dyblem więc mam nadzieję że chociaż trochę lepiej będzie. Dzięki!
  • Odpowiedz
@Boroborro: Będzie trochę lepiej to na pewno ale nie tak dobrze jak byłoby z uszczelką, najważniejsze jednak, że to poprawiłeś i nie ruszyłeś tego dybla - dobra robota!
  • Odpowiedz