Wpis z mikrobloga

@Charia: nie ma takiej opcji, wszystkie te oferty to albo #!$%@? na siano albo bezwartościowe prawka bez wpisu do szoszońskiego systemu, nie wymienisz tego na polskie prawo jazdy a każdy ogarnięty pies Ci to zatrzyma i wyłapiesz zarzuty.

Kiedyś się tam jeździło robiło meldunek płaciło komu trzeba i można było kupić ich prawko. Podkładką była pieczątka w paszporcie i papier z meldunkiem czasowym jak ktoś się pruł w kraju. Teraz powodzenia
@Charia: zapisz sie na prawko do jakiegoś gówno miasta w ogarniętej szkole nauczą cię trasy egzaminacyjnej na pamięć i zdasz xD znajoma mojej matki tak zdała a typiara po zdaniu przestała jeździć bo sie boi nawet do sklepu na wsi podjechać xDD baba jest 50+
@Charia: @primum-non-nocere @LubianyTyp Nie lepiej spróbować normalnie zdać, może w mniejszej miejscowości?

Ja zdawałem w Poznaniu, zdałem za drugim, pierwszy raz niepotrzebnie się spieszyłem i wziąłem pierwszy wolny termin, końcówka października, było ciemno po godzinie 19 w deszczowy dzień, wymuszenie pierwszeństwa przy skręcie w lewo, koniec.

Drugie podejście już za dnia w listopadzie zdane.

Kolega przykładowo od lat jeździ bez prawka, raz go kiedyś złapali dostał 500 zł mandatu. Normalnie w
@DRESIARZZ: Lepiej, tylko chodzi o czas, szkoły gwarantują 1 godzinę jazd tygodniowo, przymus wyjeżdżenia 30 godzin z instruktorem, 30 tygodni to ponad 7 miesięcy, dopłata do ekspresu czyli jazdy w 1 miesiąc to ok 1 tys, razem wychodzi, że kupno może wyjść taniej i jest natychmiastowe, znam kogoś kto kupił i wszystko gra.
@primum-non-nocere Ja już nie pamiętam ile jeździłem, chyba coś ok. 2 miesięcy, jazdy to raczej po 2 godziny byly, przez godzinę to Ty nic nie zrobisz. Dawno temu robiłem :)
Z tymi 7 miesiącami chyba coś źle liczysz, komu by się chciało tyle czekać.

Jak masz możliwość i to działa, to kup, wolny rynek, ja bym się nie bawił w takie udziwnenia.