@Charia: nie ma takiej opcji, wszystkie te oferty to albo w----a na siano albo bezwartościowe prawka bez wpisu do szoszońskiego systemu, nie wymienisz tego na polskie prawo jazdy a każdy ogarnięty pies Ci to zatrzyma i wyłapiesz zarzuty.
Kiedyś się tam jeździło robiło meldunek płaciło komu trzeba i można było kupić ich prawko. Podkładką była pieczątka w paszporcie i papier z meldunkiem czasowym jak ktoś się pruł w kraju. Teraz
@Charia: @imargam_2137 Ale można tam jechać, zameldować się i przyjechać kilka razy na kilka godzin. potem idziesz na egzamin, i sami za ciebie zdają praktycznie. Teraz wojna, to nie wiem jak jest, ale sam planuje po wojnie na motocykl sobie zrobić u nich. https://uaprawko.com/
Ja zdawałem w Poznaniu, zdałem za drugim, pierwszy raz niepotrzebnie się spieszyłem i wziąłem pierwszy wolny termin, końcówka października, było ciemno po godzinie 19 w deszczowy dzień, wymuszenie pierwszeństwa przy skręcie w lewo, koniec.
Drugie podejście już za dnia w listopadzie zdane.
Kolega przykładowo od lat jeździ bez prawka, raz go kiedyś złapali dostał 500 zł
@DRESIARZZ: Lepiej, tylko chodzi o czas, szkoły gwarantują 1 godzinę jazd tygodniowo, przymus wyjeżdżenia 30 godzin z instruktorem, 30 tygodni to ponad 7 miesięcy, dopłata do ekspresu czyli jazdy w 1 miesiąc to ok 1 tys, razem wychodzi, że kupno może wyjść taniej i jest natychmiastowe, znam kogoś kto kupił i wszystko gra.
@primum-non-nocere Ja już nie pamiętam ile jeździłem, chyba coś ok. 2 miesięcy, jazdy to raczej po 2 godziny byly, przez godzinę to Ty nic nie zrobisz. Dawno temu robiłem :) Z tymi 7 miesiącami chyba coś źle liczysz, komu by się chciało tyle czekać.
Jak masz możliwość i to działa, to kup, wolny rynek, ja bym się nie bawił w takie udziwnenia.
Pytanie do ludzi z Pomorza- kojarzycie czy są jakieś plaże gdzie mógłbym wjechać moim SUVem (Hyundai Tucson 2026 NX5 z Pleos Connect, napęd MHEV jak coś).
Wiem, że są parkingi, ale musiałbym podejśc z 50m na pieszo, a z auta miałbym bliżej.
Też bym chciał ehhh.
Kiedyś się tam jeździło robiło meldunek płaciło komu trzeba i można było kupić ich prawko. Podkładką była pieczątka w paszporcie i papier z meldunkiem czasowym jak ktoś się pruł w kraju. Teraz
https://uaprawko.com/
Ja zdawałem w Poznaniu, zdałem za drugim, pierwszy raz niepotrzebnie się spieszyłem i wziąłem pierwszy wolny termin, końcówka października, było ciemno po godzinie 19 w deszczowy dzień, wymuszenie pierwszeństwa przy skręcie w lewo, koniec.
Drugie podejście już za dnia w listopadzie zdane.
Kolega przykładowo od lat jeździ bez prawka, raz go kiedyś złapali dostał 500 zł
Z tymi 7 miesiącami chyba coś źle liczysz, komu by się chciało tyle czekać.
Jak masz możliwość i to działa, to kup, wolny rynek, ja bym się nie bawił w takie udziwnenia.
Komentarz usunięty przez moderatora