Wpis z mikrobloga

Dokładnie tak jak Szewko pisze, ale na wykopie właśnie poczytacie, że "ISIS się przyznaje do wszystkiego" xDDD No cóż, eksperci z wykopu, którym rusofobia przeżarła resztki mózgu wszędzie będą widzieli działalność Putina. Dobrej nocy.
#rosja #ukraina
maymademe - Dokładnie tak jak Szewko pisze, ale na wykopie właśnie poczytacie, że "IS...

źródło: fsa

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • 1
@bilas: też mi nie pasuje jego podejście do Ukrainy, ale ma rację, podaj cwaniaczku jeden większy zamach, do którego przyznało się ISIS, a który nie był ich dziełem
  • Odpowiedz
fałszywa flaga Putin mobilizacja pretekst do ataku na ukrainę hahahahahahahahahahahahah


@may_made_me: Nic nie napisałem o potencjalnym sprawcy, a już się załączył u ciebie tryb schizo. Właśnie o tym pisałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ISIS się przyznaje do wszystkiego


@may_made_me: W sumie napisałem to, ale jednocześnie nie uważam, że była to operacja fałszywej flagi, ponieważ wiele rzeczy do niej nie pasuje, zwłaszca jeżeli ma być to niby ukraiński zamach.

mózgu wszędzie będą widzieli działalność Putina


@may_made_me: To prawda, dlatego nie płynę z tym "nurtem" jakby na Moskwę spadł meteoryt to też by sporo osób pisało że to było FALSE FLAG a Putin zrzucił skałę
  • Odpowiedz
@may_made_me:
Wow, na początku chyba u każdego znającego historie działań Putina jedną z wiodących myśli było, że to MÓGŁ BYĆ false flag, teraz jest oświadczenie Państwa Islamskiego że to oni, rosjanie mieli informacje ale mogli np. celowo zignorować żeby mieć pretekst do mobilizacji. Po oswiadczeniu ISIS nawet myślałem, żeby dla beki napisać komentarz w stylu "I CO WYKOPKI JUZ OSĄDZILI ROSJE SYKULSKI ZNOWU MIAŁ RACJE, SZURY ZNOWU MIAŁY RACJE"
Wchodzę a
  • Odpowiedz
@may_made_me:

znasz historię dzialan putina a nie znasz historii islamskiego ekstremiznu w Rosji xD?


Śmieje sie z ciebie bo jak się okaże że to faktycznie było ISIS to nie znaczy że jak ktoś widział w tym działalność Putina to miał mózg przeżarty antyrosyjską propagandą, tylko znał historie jego działań i miał świadomość do czego jest zdolny. Ty za to możesz się teraz flexować, wywyższać, obnosić jaki to jesteś zajebisty, mimo że
  • Odpowiedz