Wpis z mikrobloga

@Itslilianka: wiesz, mi normiki kojarzą się z tymi małymi dziwnymi smieszkami z łazienki w nocy :D w zasadzie to kto definiuje przegrywa czy nie? Dla mnie przegrywa to np. ktoś kto żeruje na własnej matce do 30 a potem na naiwnych julkach:D

Ktoś kto szama bigosik oglądając fajny serial to zdecydowanie nie przegryw :D no i mówię Ci to jako wygryw :D
@menel60: NIe pij tego gówna xD jezus jaki to jest #!$%@? depresant to szok. Co innego pić z kimś dla towarzystwa a co innego samemu sie tak dobijać. Przerabiałem to i teraz nie pije nic a nic jak jestem sam xd
@Aleyou NIe no nie uważam sie za jakiegoś turbo przegrywa, ale czesto taguje bo w sumie wiekszosci są tu spoko ludzie xd Choć w sumei dzis miałe propozycje wyjść do
@menel60: Powodzonka. Najciezsze sa pierwsze 2 tyg. Nie piłem dużo ale jednak wieczorem mózg sie domagał mega jakiejs przyujemnosci. Były problemy ze snem, rozdrażnienie, jakies poczucie derealizacji. ALe to mija i na trzezwo lepiej sie wyypiam i mam jakoś tak wiecej energii. Nawet praca mnie wnie #!$%@? - dawniej tylko czekałem do konca pracy by otworzyc piwko i posiedziec przed kompem