Wpis z mikrobloga

@K-S- najczęściej to easy scanner pro z takich użytecznych narzędzi (albo jakieś zamienniki google Lens czy inne)

Skaner wywaliłem na śmietnik bo telefon robi lepsze skany można w locie kontrast poprawić i inne takie
@K-S-: Do plików to samo co na PC, tak samo niezastąpione: https://www.ghisler.com/androidapp.htm
Ekran główny KISS Launcher, i tak z dupy nazwy apek z listy, (F) dla F-Droid, (G) dla Google Play:
AdAway (F)
Binary Eye (F)
Edge Gestures (G)
Fossify Gallery (F)
Joplin (F)
K-9 Mail (F)
Fossify Calendar (F)
KDE Connect (F)
KeePassDX (F)
KeepOn (F)
Fossify Contacts (F)
OsmAnd~ (F)
Poweramp (G)
RxDroid (F)
Scrambled Exif (F)
Syncthing-Fork (F)
@K-S-: Prosty Menedżer Plików - no to do plików( ͡° ͜ʖ ͡°), Textra - do sms, AIMP i Apple Music - do muzyki, weawow - pogodówka, Vivaldi - przeglądarka, Flud - torrenty, ReadEra do pdf i docx (choć z tymi to tak sobie jest), VLC - wideo , wavelet - equalizer
via Wykop
  • 0
@vulcanitu: apropo torentów bardzo polecam postawić sobie w domu jakiś mały komputer pod serwer, instalujesz na tym torenty i udostępnianie plików. A na telefonie coś do synchronizacji plików.
@fasola_i_groch: Oj tak, za Taskera nawet zapłaciłem bo cykałem się pobierać scrackowaną appkę z taką ilością uprawnień, i nie żałuję. Do tego zapłaciłem za AutoInput, AutoTools i AutoNotifications, no po prostu magia. Nie mam kafelka NFC? Zrobię sobie kafelek NFC. Chcę mieć przełącznik autołączenia z domowym VPNem poza domem? Dodałem to i kafelek. Chcę zrobić skrót do apki który sam kliknie tam gdzie trzeba? Zadanko z AutoInput. A może własny ekran