Wpis z mikrobloga

#rower
Siema, planuje kupić nowe lampki, od początku jestem nastawiony na zestaw Bontrager Ion 200 RT / Flare RT [529zł] . Dziś widzę ofertę na Trek Ion 200 RT / Flare RT [327zł]. Czym te lampki się różnią oprócz napisu i czy warto Bontragera drożej o 200zł?? A może polecicie coś innego wartego uwagi w tej kasie.
  • 4
@Kubula11 tak jak pisał Mirek wyżej Trek po prostu wygasza markę Bontrager. Ja od 2019 roku mam lampkę tylna Flarę R City która jest słabsza niż Flare RT jednak świeci całkiem dobrze. Niestety jej obudowa jest gumowana i ostatnio ta guma zrobiła się miękka i klejąca.

Co do przedniej lampki to się nie wypowiem na temat Ion 200 bo nie mam. Zwróć uwagę na pojemność akumulatorów. Jeżeli jeździsz długie trasy to może
@damian_co_dalej ale ja kupowałem w 2019 roku więc już dawno po gwarancji. Poradziłem sobie tak że te gumę oskrobalem a przycisk żeby nie przyklejać taśma klejąca to zalałem klejem do butów (coś jak butapren). Nie wygląda może zbyt ładnie, ale odkąd mam varie z radarem to ta służy jako zapas.