Wpis z mikrobloga

@Jamniki2:
https://wykop.pl/wpis/74467175/mam-ciche-wrazenie-ze-ta-polka-zaliczy-bankructwo-
Popatrz ja tym dawno mówiłem, żeby to shortować spadło z ponad 17 na 14 (zły jestem bo tego nie wypłaciłem i jestem teraz flat, za pazernie podszedłem do sprawy, liczyłem na jeszcze mały spadek i dopiero bym wypłacił.Poczekał na korektę i znowu short)
Uważaj na to, poważnie. Nie musisz mnie słuchać, bo kim ja niby jestem, masz swój rozum. Ale bez kitu to co mówią, a przynajmniej starają się
@maniek74:
Skończysz jak zawsze czyli w ciemnej (wiesz gdzie)
Ty nie masz w ogóle pojęcia o giełdzie i dobrze o tym razem wiemy, także nie wyskakuj mi tu zawistniaku z takimi tekstami
Obiecuje Ci, że USA skończą w ciężkiej recesji, ale skąd Ty to możesz wiedzieć? Przecież dla ciebie nie ma w ogóle czerwonych znaków ostrzegawczych. Najważniejsze,że inflacja spadła do 3 % co nie? No właśnie :) Weź tego nie dotykaj
@Questorius ale masz jakieś inne argumenty inne niż to że ludzie nie mają kasy czy jak, bo tym tokiem myślenia to wszystko by upadło. Nie bierzesz pod uwagę jednej rzeczy, louis Vuitton trzyma się bardzo dobrze i bije rekordy, co oznacza że biednieją biedni, a takie rejsy nie są dla biednych.
ropa rośnie,ludzie zadłużeni,dolar spada (przez ten bełkot - im słabsza waluta tym słabiej się walczy z inflacją) rosnące ceny jedzenie oraz nie sposób kupić mieszkanie, czy dom - ceny są bardzo wysokie, silny rynek pracy oraz większe płace (tak się nie walczy z inflacją, bo stymuluja gospodarkę zamiast ją ochładzać), migranci także jest to oczywiste że inflacja będzie rosła -nawet potwierdziła to ostatnio Yellen w wywiadzie

Wyniki kredytowe spadają po raz pierwszy
@Questorius Przecież ty dzbanie, półtorej roku temu, w dołku bessy, bredziłeś o tej recesji i pisałeś o shortowaniu, a wyszła z tego turbo hossa, jakiej rynek jeszcze nie widział, kto cię wtedy posłuchał, ten się wyzerował, a ty oczywiście podkuliłeś ogon i zniknąłeś z tagu, teraz jak jesteśmy wysoko, to znów wróciłeś pisać swoje bzdury, z nadzieja, ze tym razem może trafisz w spadki, ofc pół tagu dałeś na czarno, żeby nie
@maniek74:
Twoje zdanie mam w ( WIESZ GDZIE)
O recesji to mówiłem na samej górze i co nie ma recesji w Niemczech ? zrobiłem swoje i zrobiłem zasłużony odpoczynek
Także przestań bredzić, nie musiałem już być wtedy na rynku, co prawda trochę przecholowałem z Meta, bo trochę grosza zabrała , ale to ułamek urobku w całym 2022 roku.
Oglądałeś mój film który nagrałem? No łajzo oglądnij i to było proste,że wystrzeli
Tak jak napisałem mój post po Powellu żeby uważać, Póki co się sprawdza,lecimy w dól. Jedno jest pewne jesteśmy bliżej jak dalej, potem najważniejsze istotne poziomy które trzeba przebić. Przebijamy je lecimy dalej w dól, utrzymujemy je lecimy do góry.
Bardzo dobrze wygląda spx - short ( to się długo nie utrzyma, będzie jazda w dól) liczę na ładnych kilka procent w dół aż do istotnego punktu, potem dwa kolejne poziomy które