Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Ten Kubuś jest strasznym przegrywem. Mam wrażenie jakby gość naczytał się poradników z dupy jak uwieść kobietę, wyklepal na pamięć regułki i strzelał tymi durnymi tekstami tyle że niestety jest tępy i nie widzi że to nie działa bo to tak nigdy nie będzie działało! Jak nie masz w sobie tego czegoś to nic ci nie pomoże i to jest właśnie przykład programisty 15k. Pajacuje aż miło. Może jakby był normalny a nie grał na siłę uwodziciela to miałby szansę u tej całej Ady ale ja już widziałam że zaczyna ją męczyć ale narazie się go trzyma żeby zostać, zresztą sama powiedziała że jest dla niej dobrą parą na rozpoczęcie przygody z Hotelem. Tym bardziej śmieszy jak się przechwalał chłopakom przy śniadaniu jakie to on na niej zrobił wrażenie. Hahahah
  • 9
@Georegik: gość jest byłym chłopakiem takiej stylistki/influencerki @moniamuratova stąd tak się interesuje i śledzę więcej i coś mogę dodać od siebie
zerwała z nim dwa razy, podobno straszny dzieciak ale byli ze sobą 5 lat, laska mocno rozkwitła ma teraz 15 lat starszego gościa a ten po niej nikogo nie miał i zgrywał złamane serce ale nie zerwała bez powodu tylko słabo się zachowywał wobec niej a teraz taki idealny chłopak
  • 0
@Noiwuj0: tym bardziej żałosny oni wszyscy podają się za niewiadomo kogo tak jak Sroch obsraniec był mistrzem w przedszkolu a opowiadał jakby nie wiem jaka karierę miał za sobą hahahaba