Wpis z mikrobloga

Opłaca mi się jechać do nowo poznanej kobiety 200 km na po prostu jakiś spacer i jedzenie? Ogółem za ładna jest dla mnie, więc nic z tego raczej nie będzie. Nie jest też mną jakoś szczególnie zainteresowana, bo sama nigdy nie napisze.

Właściwie mógłbym pojechać, bo i tak wychodzę gdzieś raz na 5 lat, a zawsze to coś ciekawego. Ale z drugiej strony mam wrażenie, że to frajerstwo z mojej strony. I nie wiem.

#pytanie #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #randkujzwykopem
  • 14
  • Odpowiedz
@switcher20: jeden rabin powie tak a drugi nie, ludzie z innych państw się poznawali w necie i kończyli małżeństwem, ludzie na wypoku się potrafili poznać i skończyć małżeństwem(xd). W sumie co ci szkodzi. Jak wyjdzie lipa to stracisz kilka zł i kilka h, które inaczej straciłbyś na wypoku ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@switcher20: Zależy, ile zajmuje dojazd, jeśli poniżej 2h to wg mnie można pojechać, szczególnie jeśli nie masz nic lepszego do roboty. Jeszcze lepiej, jeśli mieszka w miejscowości (lub nieopodal) gdzie można coś ciekawego zobaczyć albo porobić, to w razie czego, jeśli cię wystawi albo spotkanie nie będzie spoko, to całkowicie nie zmarnujesz czasu.

Ona zaproponowała, żebyś przyjechał, czy sam wpadłeś na ten pomysł? :D
  • Odpowiedz