Wpis z mikrobloga

Mircy kupiłbym sobie skuter, traki dosyć żwawy, 300-500 pojemność, używany, tak do 7k mniej więcej. W okolicy znalazłem Gilera Nexus 500 z 2006, boje się o dostępność części bo to Włoch, może lepiej szukać jakiegoś Kymco, których jest pełno? Burgman zbyt masywny mi się wydaje.
Ktoś ma coś w podobie i może się wypowiedzieć?
#skutery #motocykle
  • 8
@smway części do Włocha ściągniesz sobie z Włoch raz dwa, tam rynek skuterów ma się dobrze. Byłem w 2022 na targach w Mediolanie, to tam jest tyle błyskotek i części tuningowych do skuterów, że mi się czasy młodości przypomniały i zachciało mi się mieć skuter znów ( ʖ̯)
  • 0
@Socah: no te elektryki też mi się podobają. jeszcze jakbym wziął na firmę to dopłatę do elektryka bym dostał. Problem jest taki - te surrony i inne z homologacją są bardzo słabe, żeby to było fajne trzeba pomodzić, ale wtedy nie zarejestrujesz.
@dambens ja jeździłem suzuki sv 650 jeden sezon, ale szukam czegoś wygodnego, 30 lat w tym roku także bycie ścigantem sobie odpuszczam.
@smway talaria mx4 nie potrzebuje modów. Lepsza niż surron. Zrobiłem głęboki research. ;) plus dla osoby co waży 100 kg na luzie ma więcej mocy i silniejszą konstrukcje niż surronki. Chcesz dam ci namiary do pana co bardzo ogarnia temat i obie marki sprzedaje. Konsultowałem się z nim.
  • 0
@Socah: jak ogarniesz temat zakupu mocnego sprzętu z homologacją, choćby na motorower to daj znać, może wezmę sobie na firmę jak tego skuterka nie znajdę
@smway chcesz dam ci namiary na typa z grupy FB surron. Legitny. Części ogarnia chłopakom pomaga modować. Sam talarie poleca. U mnie kwestia czasu, zarobki się skończyły a nie będę brał za oszczędności towaru za ~20+ koła ;) albo wejdź na grupę, tam zobaczysz tego pana.