Wpis z mikrobloga

Wczorajszy protest rolników obnarzył wykop do reszty. Wiedziałem, że siedzi tu mnóstwo prorządowych trolli, ale nie spodziewałem się, że jest ich około 2000-3000. Przypominam, że prawo do protestu to podstawa demokracji i że wystarczy być choć trochę rozgarniętym, żeby ominąć te wszystkie utrudnienia, o które wczoraj się zesrało bagatelka 4000 ludzi w gorących xD. Kształtujecie mlode, nieświadome umysly baranki. Ha tfu na waszą propagandę! #wykop #protestrolnikow #polityka #bekaztrolli
  • 10
@thorgoth: nie, uwazam 2-3 tysiące kont za trollerskie, bo przeszkadza im protest walczącej o swoje prawa grupy społecznej. Reszta to faktycznie mogą być faszysci, którzy uważają, że tylko oni mają rację, albo debile nie mający pojęcia o co chodzi.
@Mr_freeman: yhy.
A w pozostałych krajach europy ludzie którzy są przeciw zadymiarzom i onucom to trolle czy faszole?

Swoją drogą ciekawe czy być poparł wyraźne oznaczanie produktów polskich rolników w sklepach. Sam bym pewnie dopłacił do droższego produktu byleby nie dać zarobić troglodytom.
ja już wybieram polskie produkty, a tak wogole to ze swojego regionu (oczywiście jeśli są lepsze albo utrzymują poziom jakości). Ot taki patriotyzm lokalny


@Mr_freeman: ja wybieram produkty nie rosyjskie i nie od onucowego rolasa z Polski. Taki patriotym bezprzymiotnikowy.
@Mr_freeman: dopiero odkryłeś, że opinie wykopków, w szczególności na tagach politycznych, słabo przekładają się na społeczeństwo?

to wiadomo od lat choćby po tym jak mocno jest tutaj pompowana konfa(czy wcześniejsze partie korwina), a ile realnie poparcia mają w wyborach ¯\(ツ)/¯