Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #czestochowa #motocykle

Kojarzycie może jakiegoś motovlogera, który nagrywa filmiki/shorty/tiktoki w Częstochowie? Ostatnio widziałem jakiś filmik, gdzie jedzie od strony OBI w stronę trójkąta i nie chciał, żeby mu wydech strzelił, bo akurat w korku stała policja. Nie mogę znaleźć tego filmiku (°°
  • 6
  • Odpowiedz
Nie znam chłopa ale chętnie się dowiem czy to nie ten #!$%@? co późnymi wieczorami jeździ po mieście m.in po Armii Krajowej i #!$%@? tym swoim pierdzącym gównem aż budzi wszystkie bloki naokoło. Można by było śmiecia dojechać jakoś
  • Odpowiedz
@Hadoka poszukaj ziomeczka o nazwie gajwer, bo tylko jego kojarzę. Powiedziałbym, że ja, ale u mnie średnio z nagrywaniem tiktoków i regularnością mv plus nie mieszkam na co dzień w Częstochowie 😅
@TavarishPiesov ale po co ta agresja od razu 😂
  • Odpowiedz
@TavarishPiesov: Ostatnio więcej hałasu robią pajace w mustangach i innych wozach made in USA. Numer jeden to pajac w mustangu kabrio. Uwielbiam dźwięk amerykańskich samochodów, ale to co koleś odstawia to gruba przesada.
  • Odpowiedz
@TIRPIC: zgadzam się, montują wydech i drze jape na całe miasto, niech do lasu jedzie taki jeden z drugim, #!$%@? auto z usa, ale ma wydech. Dziwi mnie, że policja nic z tym nie robi, ale po co.
  • Odpowiedz