Wpis z mikrobloga

@PanLodowegoOgrodu:

Wszystko spoko tylko kanapy bym poszukal gdzie indziej. Mają strasznie słabe te projekty, często bardziej to wygląda jak kanapa do mieszkania studenckiego.

Z łóżka jestem zadowolony, tak samo z materaca. Stół też jest poko. Ale wszystko zależy co konkretnie u nich kupisz i w jakiej cenie. Znajdziesz tam kartonowy stolik do kanapy z kartonu i tak samo znajdziesz taki z drewna.
@PanLodowegoOgrodu łóżko tak, ale polecam np. Malm i dokupić 4 wsuwane skrzynie do niego pod spod - mam tak, jest super. Materac mimo wszystko polecam z sklepu z materacami, chociaż te Ikei takie złe nie są. Stol do jadalni i krzesła są ok, narozniki mają bardzo drogie wg mnie, niewiele drożej wyszło mi zrobienie narożnika na zamowienie
@PanLodowegoOgrodu: mam lozko bjorbekk z otwierana skrzynia do gory, swietna rzecz - sluzy jako kolejna szafa ze wzgledu na swoja duza pojemnosc. Na kanape holmsund tez nie narzekam, taki klasyk z ikea i chyba najwiekszym plusem jest mozliwosc sciagniecia i wyprania pokrowca, a jak sie mocno zniszczy to mozna dokupic kolejny i kanapa nówka.
Polecam sklep ze wzgledu na fakt braku robienia problemow jak cos sie spieprzy, zazwyczaj dostawalem czesci zamienne