Wpis z mikrobloga

@enten: Żeby sprzedający od razu dostał całą kasę, a nie #!$%@?ł się z kapaniem rat od gołodupca przez x czasu xD Musiałby mi sufit na łeb spaść żeby być linią kredytową dla kredyciarza który coś ode mnie chce.
  • Odpowiedz
Właśnie dowiedziałem się, że jest coś takiego jak raty notarialne. Po co nam zatem w dzisiejszych czasach banki?


@enten: Po to, że żaden developer nie podpisze ci umowy na raty notarialne, bo chce gotówkę za całość transakcji odrazu, zamiast bawic się 10-30lat w spłacanie i egzekucje (w razie problemów) rat od płatnika.
  • Odpowiedz
  • 0
Powodzenia w przekonywaniu kogoś, że bedzie dostawał 5k co miesiac zamiast 600 od ręki( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Linijkarz_z_Lotusa: No a co robią ludzie obecnie co inwestują nadwyżki gotówki w mikrokawalerki?
  • Odpowiedz
@enten: Jeżeli chodzi ci o to że ktoś wkłada kase po to żeby dostawać po 2k na miesiąc to coś zupełnie innego. On tutaj dostaje kase co miesiąc i cały czas ma pełnie kawalerki, której wartość oprócz tego rośnie. - Wygryw.

Natomiast mając kawalerkę i sprzedając ją na raty notarialne dostajesz kasę w czasie, czyli mniej bo wartość spada. No chyba że umowę zrobisz z odsetkami. No ale to już bezpieczniej
  • Odpowiedz