Wpis z mikrobloga

#sejm O jestem z KO to znaczy nigdy nie zagłosuję za ustawą konfederacji. Tak poseł z KO dokładnie powiedział nie ważne jaki będzie projekt nie głosujemy z konfederacją. Jak bym słuchał pisowca który mówi że Tusk jest niemiecki. #polityka
  • 15
  • Odpowiedz
Bardzo słusznie


@zjadlbym_kebaba: Totalna bzdura. Właśnie dlatego jesteśmy tam, gdzie jesteśmy.
PiS: składa projekt ustawy
PO: HURR DURR JESTEŚMY PRZECIW!!!!!
PO: składa projekt ustawy
PiS: HURR DURR JESTEŚMY PRZECIW!!!!!
Na miłość boską, czy ja kiedyś dożyję czasów, kiedy to parlamentarzyści skupią się na treści, a nie na tym, czy to jest produkt Hutu czy Tutsi?
  • Odpowiedz
@CorniMati: Bardzo słusznie, jakby normalny człowiek poparł jakiekolwiek wypociny konfedemoskwy to by mu ręka uschła


@zjadlbym_kebaba: No właśnie nie, choćby Kofederacja dała 999 ustaw, które są ujow i jedną dobrą to gość powinien na nią zagłosować. Wiesz jaki to poseł powiedział? Chciałbym zapamiętać jego nazwisko, bo ktoś kto się tak emocjonuje nie nadaje się do polityki. (No ale zgadzam się, że konfederacja wyrobiła sobie renomę idotycznych lub kiepskich legislacyjnie ustaw)
  • Odpowiedz
Totalna bzdura. Właśnie dlatego jesteśmy tam, gdzie jesteśmy.


@Horkheimer Ale bądźmy realistami. Z jaką ustawa może wyskoczyć Konfederacja? Całkowity zakaz aborcji? Zakaz szczypawek? Może abolicja dla pisowcow bo trzeba oddzielić wszystko gruba kreską?

Jakoś nie wierzę, że Konfederacja wyskoczy że związkami partnerskimi. O ustawach gospodarczych to nawet nie wspomnę bo już pokazali jak taka napisać z błędami.
  • Odpowiedz
  • 1
@Cieplak: sledze ich bardzo dokładnie nigdy z słów nawet Brauna nie słyszałem że za słuszną ustawa nie będa głosować bo to nie ich. Słyszałem zatem od bosaka mentzena i Innch że będą głosować nawet z lewica jeśli będzie to zgodne ich programem i przekonaniami.
  • Odpowiedz
PiS: składa projekt ustawy

PO: HURR DURR JESTEŚMY PRZECIW!!!!!

PO: składa projekt ustawy

PiS: HURR DURR JESTEŚMY PRZECIW!!!!!


@Horkheimer:
ktokolwiek składa projekt ustawy

KONFEDERACJA: wstrzymuje się od głosu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Horkheimer: nie dozyjesz, nowe, zyskujace prawo glosu pokolenia maja mozgi tak samo wyprane i sa zmanipulowani IDENTYCZNIE jak stare baby. Widac to pieknie na wykopie. Dla tego kraju nie ma przyszlosci, polskojezyczna wladza wygrala z Polska
  • Odpowiedz
Widac to pieknie na wykopie


@Messix: Pamiętam, jak kiedyś wrzuciłem wpis o - moim skromnym zdaniem - grubych nadużyciach w oświadczeniu majątkowym jednego z posłów i zapytałem, czy kręcić Małysza. Ktoś mi napisał, że to zależy - jak poseł z PiSu to jechać z dziadem, ale jak z KO, to co mnie to obchodzi xD
  • Odpowiedz
@CorniMati: myślenie głupie, ale postawa konfiarzy, która doprowadziła do traktowania ich jak idiotów i ruskich agentów jeszcze głupsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz