Wpis z mikrobloga

@tusk

Braun właśnie powiedział, że nie ma żadnych naukowych dowodów, że zmiany klimatu są spowodowane działalnością człowieka xD

#sejm


Powiem więcej, nie ma żadnych dowodów że Braun jest spowodowany działalnością człowieka.
  • Odpowiedz
@Kremufka2137: Ja szczerze mówiąc mam ogromną nadzieję, że facet po prostu mocno zainwestował w farmy trolli i się to wszystko rozniosło a nie, że w internecie jest aż tyle debili...
  • Odpowiedz
@tusk: no bo nie ma, natchnione plansze dzialaczy takich jak Al Gore to nie naukowy dowod. To byloby bardzo trudno udowodnic gdy jest tak wiele czynnikow i zrodel emisji zarowno "odludzkich" jak i naturalnych. Gdy ktos jest swiecie przekonany, ze czlowiek ma kluczowy wplyw albo ze nie ma zadnego to nawet zazdroszcze tak uproszczonego podejscia do zycia i zrodel informacji. Bo jak dla mnie niewiele wiemy o swiecie, co tam sie
  • Odpowiedz
przecież tak nawet mówi założyciel Greenpeace


@hu-nows: @Let_Me_2_Be: @user-not-found : A co za autorytetem #!$%@? jest założyciel greenpeace? xD Randomowym "aktywistą" to może zostać każdy cepie. Ja tego starego dziada przebijam Carlem Saganem założycielem NASA który budował rakiety latające w kosmos oraz obserwował całe życie atmosfery planet i już dawno przewidywał zmiany klimatu. To jest autorytet. 99% naukowych badań zgadza się, że człowiek powoduje zmiany klimatu https://en.wikipedia.org/wiki/Scientific_consensus_on_climate_change Je...ne szury.
GodEmperorWasRight - >przecież tak nawet mówi założyciel Greenpeace

@hu-nows: @LetMe...

źródło: Screenshot 2024-03-20 at 20-24-36 Scientific consensus on climate change - Wikipedia

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 3
Gdy ktos jest swiecie przekonany, ze czlowiek ma kluczowy wplyw albo ze nie ma zadnego to nawet zazdroszcze tak uproszczonego podejscia do zycia i zrodel informacji. Bo jak dla mnie niewiele wiemy o swiecie, co tam sie dzieje w skorupie ziemskiej, w oceanach, jezeli jakis naukowiec twierdzi ze wie, to klamie.. to nie jest sytuacja zerojedynkowa


@hu-nows: Zobacz sobie odpowiedź @GodEmperorWasRight Według 99% procent wykonanych badań naukowych, to człowiek odpowiada za
  • Odpowiedz
Braun właśnie powiedział, że nie ma żadnych naukowych dowodów, że zmiany klimatu są spowodowane działalnością człowieka xD


@tusk: no bo to akurat prawda. Taki jest consensus opinii naukowców ale nie masz jednoznacznego dowodu na to.

  • Odpowiedz
Przecież każdy z nas widzi to gołym okiem, że mówiąc kolokwialnie, "pogodę #!$%@?ło"


@tusk: jakby tak powiedział konfiarz to byście wyśmiewali chłopski-rozumizm xd
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
Taki jest consensus opinii naukowców ale nie masz jednoznacznego dowodu na to.

Zaprezentuj te dowody byku.


@malinq: @Sat222: Zobaczcie sobie ten artykuł i między innymi zależność nad ilością CO2 i ilością CO2 emitowanego przez człowieka.

jakby tak powiedział konfiarz to byście wyśmiewali chłopski-rozumizm xd


@malinq: Różnica jest taka, że dla konfiarza jest to jedyny argument, coś w stylu: W zimę przez 5 dni było -15, więc globalne ocieplenie nie
  • Odpowiedz