Wpis z mikrobloga

@nortonas: Spotify jak dobrze pamiętam musi być premium, ale zakładam, że nie słuchasz z reklamami. Nie wiem jak z trzymaniem baterii, bo jak masz telefon, watcha i airpodsy muzyka idzie z telefonu do słuchawek nawet jak obsługujesz zegarkiem. Tu będzie ciągnąć więcej, a szczególnie jeśli odpalisz jakieś nawigacje czy monitor aktywności który spisuje trasę.
@olavolav: nie, działają wszystkie słuchawki bluetooth. Natomiast nie wiem jak z jakością. Garminy ze słuchawkami bluetooth działają bardzo kiepsko w sensie brzmią. Sprawdziłbym. Chociaż przy sprzętach Apple airpodsy z dousznych i dokanałowych wygrywają nadal.
  • 0
@Eshirael: A masz rozeznanie jak wygląda to w przypadku airpodsów 2 pro? Jeśli muzyka będzie szła tylko przez AW to czy jakość będzie taka sama jak z iPhone? Plus czy ANC będzie działać tak samo?
@nortonas: szczerze uważam, że taki sprzęt zawsze warto przetestować. Nie wiem w jaki budżet celujesz, ale kup trochę starszy model używkę w stanie idealnym albo okazję nowego i jak Ci się nie sprawdzi to sprzedasz.

Anc działa nawet jak nie ma podłączonego żadnego urządzenia. Polecam do drzemek.