Wpis z mikrobloga

czasami mam takie #!$%@? sny typu #snilomisie że mój chłop zgodził się dla kumpla wziąć udział w sesji zdjęciowej nago z modelkami w pozach dwuznacznych XD no i wiadomo moja reakcja i się budzę taka zniesmaczona i z obrzydzeniem do niego i często mam takie sny, że on coś takiego robi, że się tak czuję, denerwuje mnie to już, nie pamiętam kiedy miałam fajny sen z nim, najlepiej by mi się wcale nie śnił, najlepiej jakby mi się śnił tylko Woosung ❤️
  • 12
  • 1
@zalozylemkonto nie zawsze są to ukryte pragnienia akurat w moim przypadku są to zadane rany emocjonalne, które nadal krwawią, najczęściej właśnie śni nam się coś co wywołało w nas duże emocje i wraca potem w snach by nas dalej dręczyć np ludzie co przeżyli wypadek samochodowy mają później często koszmary, w których ta sytuacja powraca tak samo jest z dobrymi snami także z pragnieniami ma to mało wspólnego raczej z nacechowaniem emocjonalnym
czemu w strachu przed porzuceniem? wtedy by mi się śniło raczej, że to ja coś #!$%@?łam a nie on nie sądzisz?


@naksu: wydaje mi się, że to był sen o zazdrości. W sensie, że jego uwaga i zainteresowanie zostało przekierowane na inne obiekty co wywołuje u ciebie niepewność, odtrącenie.
Twoja złość po przebudzeniu dużo o tym mówi.

Jest też opcja, że szukasz powodów żeby uzasadnić swoją niechęć do niego