Wpis z mikrobloga

Jak można uciec za granice w razie wojny mając kat A w ksiązce wojskowej?
Czy jak każą mi zawrócić a dam w #!$%@? i przejade przez szlabany do innego kraju to co zaczna mnie gonic czy jak?
Btw zywcem trepy mnie nie wezmiecie, wole zdechnac broniac wlasnej wolnosci niz niepodleglosci tego gówno kraju którego szczerze nienawidze
#kiciochpyta #wojna #obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 27
  • Odpowiedz
@o__0:, @MetalowyBieg Gdyby rządziła Konfederacja lub typek byłby z Brazylii, to możliwe że tak by właśnie było.
I nie, nie są to wrzuty do Konfy. Wystarczy się zapoznać z ich pomysłami.
Tak swoją drogą to bie tylko ci z A będą mieli źle.
  • Odpowiedz
  • 0
@Xing77 ale na szczescie konfederosja nie rzadzi, chce tylko wiedziec co trzeba mieć zeby dostac E, czy wojna w polsce jest realna? Ewentualnie jak uciec w trakcie wybuchu wojny badz kilka dni przed kiedy bedzie wiadomo ze coś grozi
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg: Z A na E może być niezwykle ciężko. Musiałbyś być albo na wózku, albo być osobą trans. Lista chorób kwalifikujących na E jest w sieci.
Właściwie to dobrze Cię rozumiem bo swego czasu też chciałem zadać to pytanie.
Nie wiem jednak czy ucieczka do innego kraju UE rzeczywiście ci w czymś pomoże.
  • Odpowiedz
Czy jak każą mi zawrócić a dam w #!$%@? i przejade przez szlabany do innego kraju to co zaczna mnie gonic czy jak?


@MetalowyBieg: w razie wojny to nie będą szlabany tylko zapory i żołnierze z karabinami

Jak można uciec za granice w razie wojny mając kat A w ksiązce wojskowej?


w razie wojny będzie za późno i nie wyjedziesz. Wyjechać możesz tylko wcześniej
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg: Podczas wojny ciężko będzie uciec za granicę. Jak uciekać to przed jej wybuchem. Czyli w zasadzie teraz zbliża się już ten czas.

Ja bym się nie wygłupiał i nie robił rzeczy w stylu żywcem mnie nie weźmiecie. Mając 130kg trafisz na linię zaopatrzenia. Nikt Cię nie da na linię frontu. Tak samo jak 95% wykopów. Tak samo jak i mnie. Zobacz jak je na Ukrainie. Nikt obywateli nie daje na
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg: Można. Tak samo rakieta może walnąć w Twój blok czy dom. Albo miejsce, gdzie aktualnie przebywasz. W państwie objętym wojną nigdzie nie jest bezpiecznie.
  • Odpowiedz