Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Trzy uważki na dzieńdoberek, masakreczka w głowuni po leczkach ;D
=> A może półbożek Michałek ;) naprawdę ma kilka sterydzików w mięśniaczkach? Dlatego tak go nosi, czy ktoś coś śmiał powiedzieć na ten temat?
=> Mnie nosi, jak patrzę na Daniela, Dominikę czy... jak mu tam.. hm... no przewija się taki jeden... czasami... przezroczysty taki... ;)
=> Ubawił mnie moment przy barze po odpadnięciu Dzbantka (kocham ten nick). Luiza w słowotoku i skowronkach "kto od miecza wojuje..." i dwa markotne - sluchające tego - neptki, zlepki człowieka, wpatrzone w bar, szklanki, nicość, przepaść, bógwico ;)))
#hotelparadise
  • 5
@Georegik: Ja bym nie była tak surowa wobec Dominiki. Antek się jej podobał, jakaś chemia między nimi zaczynała się mieszać, był flirt, śmiech, nieśmiały dotyk. Z drugiej strony zewsząd słyszała, jaki z niego fałszywiec, cham i prostak, więc była nieźle skołowana. Daniela lubi, ufa mu, więc wybrała bezpieczne lądowanie. Wszyscy oni zachowują się jak seniorzy w sanatorium, brakuje im odrobiny szaleństwa.
  • 10
@heheszka2: ja za nią nie przepadam tak ogólnie. Spójrz na jej rozmowę z Bartkiem przed rajskim. Żadnej reakcji. Po prostu ok i czy mówił Luizie. Nie przejęła się, nie zasmuciła, nie uśmiechnęła, nie przejęła koleżanką, no nic. Ona po prostu płynie, wiedząc, że któryś zawsze ją wybierze. Ale zgadzam się z Tobą, że coś delikatnego i fajnego zaczęło się dziać z Dzbantkiem. Być może gdyby byli parą od początku, wyrosłoby z
@MajaF1: Jednak nie zapominajmy, że finałową parę wybierają uczestnicy hotelu, więc jeżeli wybrałaby Antka, którego mało kto lubił, to potencjalnie miałaby małe szanse na wygranie hotelu. Nie oszukujmy się, że ktoś tam faktycznie przyjeżdża po miłość życia i bierze coś z braku laku, bo w sumie najlepszy z najgorszych jest i jakoś to będzie. W życiu codziennym mają tindera, instagramy i inne portale społecznościowe na których można poznać 100razy lepszą opcje