Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty czy coś się stało, że tak mało wpisów na tagu? Jeszcze 2 tygodnie temu były analizy, eksperci, wykresy i wyszukane słownictwo, a tutaj cisza.

Swoją drogą wie ktoś może gdzie jest wykopek co wpakował się za 22k w eth na górce?
Mówił, że złapał dołek i może zamrozić kapitał nawet na pół roku. Nie wiem co z nim się dzieje, a że w komentarzach bardzo obrażał innych wykopków, że g. wiedzą o giełdzie, krypto itd to jestem ciekaw jakie ruchy teraz robi Pan Inwestor

#btc #eth #bitcoin
  • 11
  • Odpowiedz
@WolvvloW to normalne, ludzie kupuja na gorce bo FOMO, jak ich uswiadamiasz ze na HODLa wybali najgorszy moment to Cie obrazaja, albo twierdza ze bedzie wszystko roslo bo ETFy, Halving, etc... Tutaj trzeba by bylo co chwile robic screeny...
  • Odpowiedz
@Filip3k91 ale ta górka raczej nie jest szczytem
Teraz piękna korekta, w którą nawet mógłbym się zapakować za kilka k.
Ale jakoś nie mam zaufania do siebie w tej hossie

Więc pozostaje jedynie czekać.
Chyba że ktoś lubi tracić pieniądze.

Póki nie sprzedałeś, nie straciłeś.
  • Odpowiedz
@Filip3k91: z perspektywy hossy to co dzisiaj jest dla ciebie górka będzie dołkiem. Nie każdy musi zarabiać, niektórzy musza być dawcami kapitału ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Filip3k91: nie każdy. Jak ktoś ogarnia to na krypto zarabia. Tracą ci co kupują losowe rzeczy jak rośnie i potem w popłochu sprzedają na małych korektach. Bo dużych nie mieliśmy w tym cyklu ;)
  • Odpowiedz
@cerbera no wiem
Akurat te pieniądze mogą sobie poczekać, ale też po co mają leżeć w dołku na stracie, jak mogę wcześniej część sprzedać i odkupić taniej?

Bo tak mnie się wydaje, że będzie
  • Odpowiedz