Wpis z mikrobloga

No hej!

Chciałem się pochwalić, że od tygodnia jestem właścicielem oto tego cacka, czyli Wacom Intuos Pro w rozmiarze M (´ー`)

Jak ktoś się jeszcze zastanawia nad kupnem tabletu to niech przestanie i w końcu kupi, naprawdę warto!

Po tygodniu pracy na nim stwierdzam, że jest genialny i nie żałuję, że szarpnąłem się na ten model za dużo złota (przynajmniej dla mnie). Powoli się zwraca.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A to jabłko to pierwsza praca na nim. Kilka godzin pracy, ok 6, ale zeszło dużo czasu na konfiguracje i przyzwyczajanie się. ;)

#grafika #chwalisie
Traviu - No hej!



Chciałem się pochwalić, że od tygodnia jestem właścicielem oto te...

źródło: comment_UFemI8zpZauqvB72QGkzNn5IT3dRf9Em.jpg

Pobierz
  • 31
@Traviu: ja mam bamboo 3 generacji w wersji s. Ogólnie fajna sprawa, ale rysiki się mocno ścierają :< Zastanawiam się po cholerę zmieniali nazwy - stary bamboo to teraz intuos, stary intuos to intuos pro, a nowe bamboo to po prostu touchpady xdd
@Reeposter: Co do rysików to chyba za wcześnie żeby to oceniać- na razie mam lekko spłaszczony po jednej stronie. ;)

Dziwi mnie jednak to, że nie widać żadnych śladów na powierzchni tabletu. Tzn., to cieszy oczywiście, ale myślałem, że będą widoczne jakieś kreski. ;)
@Rivo: Photoshop CS5, podstawowe brushe.

A co do L.. Myślałem, że M będzie za mały, ale szczerze, nie, nie kupiłbym eLki, cieszę się, że wziąłem M. ;)
@Traviu: Jak na brushe w PSie to fajnie wygląda, ale w sumie nigdy się za bardzo tabletem nimi nie bawiłem. ;) O rozmiar pytam, bo mam już dość stary tablet i rozmiar mnie strasznie wkurzał (jak kupowałem to wszędzie pisali, żeby kupować ten mniejszy, skończyłem z rozmiarem A5 i wielkim bólem dupy, bo dodając jeszcze kiepską czułość to się głównie irytowałem jak próbowałem coś na tym rysować :P )