Wpis z mikrobloga

@dobry-informatyg: co w tym nieprawdziwego? w banku w placowce zarobisz calyc #!$%@?, a 18k brutto dzis jako analityk to zaden duzy pieniadz, byle SME ma tyle umiejac excela i majac skonczone jakies finanse czy bigtata
@bandera:

cytowany tekst@dobry-informatyg: co w tym nieprawdziwego? w banku w placowce zarobisz calyc #!$%@?, a 18k brutto dzis jako analityk to zaden duzy pieniadz, byle SME ma tyle umiejac excela i majac skonczone jakies finanse czy bigtata


Wystarczy tylko excel i angielski i 18k wpada dla byle SME. Skąd wy bierzecie te kosmiczne wynagrodzenia?
@cyk21: Ja jestem analitykiem w banku, a więc też pracownikiem banku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już nie wspominając, że na froncie bankierzy koszą nierzadko większe pieniądze niż analitycy na backoffice
@bandera

Wystarczy tylko excel i angielski i 18k wpada dla byle SME. Skąd wy bierzecie te kosmiczne wynagrodzenia?

Po raz kolejny, analityk to umiejętność Excela i angielskiego, byle SME 18k ( ͡ ͜ʖ ͡
@dexterpol: ale mordo, 18k a 30k to dwa rozne swiaty - o czym mowa? do 15-19 k nie jest ciezko dosc, na 30k przeskoczyc - ciezko. I co - ile niby senior dostaje twoim zdaniem dzis na start? Znadz mi seniora ponizej 12k w warszawie dzis