Wpis z mikrobloga

@Samotny-i-przegryw
Grzebać w oku nauczyłbyś się, ale jak chcesz. Również mam astygmatyzm, ale bez tragedii. Soczewki noszę cały dzień, okulary ewentualnie wieczorem, po kąpieli przed snem.
  • Odpowiedz
@Samotny-i-przegryw: astygmatyzm do 6 drioprii mozna usunąć laserowo np w OPTEGRA, ja się załapałem i śmigam bez okularów, ale trochę kosztuje,2 lata temu 9,600zl na pare oczu. Noszenie okularów nie wpływa na znalezienie partnerki :D co to za pytanie:D nawet może Ci pomóc, nie którzy w okularach wyglądają inteligentniej
  • Odpowiedz
@Samotny-i-przegryw:

Niby każdy mówi że lepiej wyglądam, ale chyba chcą mnie pocieszyć

to po cholerę w ogóle pytasz skoro chcesz tylko potwierdzenia swojego mniemanego #!$%@?ństwa i poklepania po główce?

inb4, noszę okulary, dobrałem sobie fajne oprawki* i wyglądam nieźle.

*) w zasadzie to poprosiłem właścicielkę salonu by to ona dobrała mi coś fajnego w rozsądnej cenie.
  • Odpowiedz
@henk__: rok po zabiegu ma się trzecią ostatnią kontrolę, w grudniu minął u mnie rok i widze bez zmian,nic nie wraca,ideolo a sama operacja laserem trwa... 10sekund na oko. Gwarancja na 10lat że nie ma opcji aby coś wróciło, w razie czego robią reoperacje z tego co pamietam jak było w umowie. Z wykopu dostałem adres kliniki,jedna z znajlepszych decyzji w życiu,nie żałuje.
  • Odpowiedz