Wpis z mikrobloga

#steampesos Siema mirki, postanowiłem zmienić walute na koncie z usd (argentyny) na hrywny, zaplaciłem ruskiemu (36k opini myślę git) na plati tam 1,9$ i wyskoczył błąd.
Konto było na argentynie ponad pół roku wiec bariera 3 miesięczna ze zmianą wygasła.
Podczas płacenia był błąd, rusek mówi, aby czekać 24h może to coś zadziała, czekałem tam ponad 40h dziś próbujemy i znów ten błąd.
Tak więc doradźcie mi co robić xD Szukać innego ruska, czekać czy coś? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jibril - #steampesos  Siema mirki, postanowiłem zmienić walute na koncie z usd (argen...

źródło: image

Pobierz
  • 10
@Hutron: Na to wygląda, że nie da się zmienić regionu. Miałem tak samo przy PL do UKR po wyrzucie z ARG i sobie darowałem. Niektóre konta ponoć mają shadow bana na zmianę regionu.

Do tego nie da się chyba przejść z ARG do UKR. Konieczny jest powrót do PL i wtedy po 3 miesiącach UKR. Co też nie gwarantuje, że się uda.
@Jibril: A z ciekawości, robiłeś jakiekolwiek transakcje przed zmianą? Ja 3 dni temu doładowywalem portfel i myślę że to może być powód błędu