Wpis z mikrobloga

@Fingolfin89:

najbardziej perfidnym kłamstwem naukowców jest to, że sa tylko dwie płcie!


1. KTO I KIEDY SPONSOROWAŁ TAKĄ TEZĘ?

2. kto i kiedy sponsorował tezę że jest 57 płci i pierdylion orientacji?

logika nie jest twoją najmocniejszą stroną, prawda? :)

wyjaśnię ci:
w każdej kwestii należy się trzymać zdrowego rozsądku i bezwzględnej logiki, natomiast bardzo ostrożnie podchodzić do nowinek opowiadanych przez "naukowców" produkujących taki wynik za jaki mają zapłacone.
tak było
@dobry-informatyg: lepiej MYŚLEĆ samodzielnie niż kogokolwiek słuchać!
mieć swoją opinię opartą o życiowe doświadczenie, rozsądek i logikę...

ale wiadomo że są barany z mentalnością niewolnika które zawsze muszą kogoś się słuchać... muszą mieć kogoś kto im powie co mają myśleć i co robić.
ps. jak jest się lemingiem szukającym pana to już lepiej słuchać "naukowców" może i będzie się głupkiem działającym na swoją szkodę ale przynajmniej będzie się w większości :)
pewnie, sam sobie odkryj ze szwagrem prawa fizyki, chemii, medycynę, poszczególne technologie. Tak na chłopski rozum prąd, leki, technologie lotnicze i telekomunikacyjne. Przecież wszystko wiadomo i widać jak się samodzielnie MYŚLI!


@atti: a gdzie ja napisałem ze fizycy, chemicy czy inżynierowie kłamią?
po efektach ich poznacie

jak inżynier kłamie w kwestii wytrzymałości mostu to most się zawali i inżynier wylatuje z roboty a jak zginą ludzie to idzie siedzieć.

jak lekarz
Adam_Prosty - >pewnie, sam sobie odkryj ze szwagrem prawa fizyki, chemii, medycynę, p...

źródło: ho

Pobierz
nie mozna trzymac sie zdrowego rozsadku no zostaniesz zwyzywany od wiesniaka co bierze wszysyko na huopski rozum


@kinesin1000:
wiadomo :)

bo jak ktoś ślepo wierzy w to co mu powiedzieli na TVNie to jest intelektualnie i moralnie LEPSZY niż ktoś kto przeczytał książki o manipulacji ekonomii geopolityce i na ich podstawie myśli samodzielnie. Prosty temat :)
epiej MYŚLEĆ samodzielnie niż kogokolwiek słuchać!

mieć swoją opinię opartą o życiowe doświadczenie, rozsądek i logikę...


@Adam_Prosty: czyli nie chodzisz do specjalistów, typu lekarz bo myślisz samodzielnie i sam zajmujesz się swoimi dolegliwościami?. Zdradzę ci sekret, można ufać grupie specjalistów i nadal podejmować decyzje zgodne z własnym sumieniem. To wcale nie pozbawia cię prawa do posiadania własnej opinii. Jesteś po prostu głupkiem, pewnie bez żadnej szkoły, który zgrywa jakieś mentora, idź
czyli nie chodzisz do specjalistów, typu lekarz bo myślisz samodzielnie i sam zajmujesz się swoimi dolegliwościami?


@dobry-informatyg: LOL "lekarz specjalista" w Polsce to taki trochę oksymoron :)

Jesteś po prostu głupkiem, pewnie bez żadnej szkoły


wieśniakiem po trzech klasach podstawówki... a ziemia jest płaska!
(przyznaję Ci rację żebyś mógł mnie zdyskredytować i dalej wierzyć w swoją infantylną wizję świata, po co myśleć jak to męczy :) )

@kinesin1000 +1
LOL "lekarz specjalista" w Polsce to taki trochę oksymoron :)


@Adam_Prosty: dowód anegdotyczny, oparty na danych z dupy, żeby ci pod tezę pasowało, typowe u szura

no spoko, milo ze mozesz sobie pożyć w pozytywnej bańce


@kinesin1000: no jasne, akurat moja opinia to bańka xDD. Nasi specjaliści stoją na wysokim poziomie, np. kardiologia, czy ortopedia ale wykopek od chłopskiego rozumu, twierdzi, że nie xD
zasugerowałeś kłamstwo naukowców tą grafiką


@atti: a tagami napisałem wprost o których mi chodzi.


Co do szczepienia, szczepieni roznoszą wirusa, ale nie rozwija się u nich stan chorobowy.


ciekawe że "naukowcy" od covida twierdzili inaczej...
Adam_Prosty - >zasugerowałeś kłamstwo naukowców tą grafiką

@atti: a tagami napisałem...

źródło: ho

Pobierz
@dobry-informatyg jak potrzeba prawdziwego specjalisty to nagle sie okazuje ze w polsce jest ich garstka. Ale zeby to wiedziec to trzeba samemu sie zastanowic a nie slepo wierzyc w autorytety. To z reszta wychodzi troche naturalnie jak ktos ma w sobie chociaz troche rozumu i nie zauwaza poprawy w leczeniu swojej przypadłości. Lekarzy partaczy jest tyle co mechanikow partaczy czy budowlancow.