Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że w Szwajcarii mają stylistów, Nemo niech sobie będzie niebinarnym aktywiszczem, ale liczę, że na scenie nie będzie wyglądał jak 3-letnie dziecko, które dobrało się do szafy z ubraniami mamy i rodzeństwa ¯\(ツ)/¯ Można wyglądać i oryginalnie, i dobrze, nawet ta sukienka z teledysku jest lepsza niż ten outfit xD

Nie wiem jak brzmi na żywo, ale jeżeli będzie w miarę podobnie do wersji studyjnej, to utwór ma potencjał, by zarówno u jurorów, jak i widzów był w TOP 5 głosowaniu obu paneli, co pewnie da podium.

#eurowizja
Roger_Casement - Mam nadzieję, że w Szwajcarii mają stylistów, Nemo niech sobie będzi...

źródło: GIzVF0jW0AE3O64

Pobierz
  • 3
@latajacypingwin: U buków wyżej od Nemo są Włochy, ale mimo mojej sympatii do La Noia, nie wydaje mi się, by Angelina była na podium.

Ukraina wydaje mi się, że u widzów będzie w top 5, u jurorów w top 10, więc też może być za Szwajcarem, Chorwacja to zagadka , osobiście chciałbym nawet wygranej Baby Lasagny, ale musi poprawić występ, najlepiej by był bardziej zbliżony do teledysku. Jeszcze dodałbym do faworytów