Wpis z mikrobloga

Każdy kto kpi z tego że kobiety powinny mieć prawo decydować o aborcji jest zwyczajnym gówniarzem. Mężczyzna po prostu rucha i się spuszcza, to nie on będzie miał zagrożoną ciążę, to nie on będzie miał zagrożone życie, to nie on będzie musiał rodzić przez wiele godzin, to nie on będzie miał spuchnięte cycki od karmienia itd. itd. itd.

Ciąża to powinna być wyłącznie świadoma decyzja kobiety która jest gotowa. A wszelkie niedoróbki powinno się abortować bez pytania by w społeczeństwie było jak najmniej osób upośledzonych. Każdy kto mówi że kochałby dziecko z zespołem downa oszukuje sam siebie.

#sejm #polityka #aborcja
  • 3
@czasnawybory666: odważne stwierdzenie jak na wykop.pl, ja tam popieram, poza tym, że ktoś mógłby nie kochać dziecka z zespołem downa, bo jestem w stanie sobie wyobrazić sytuacje gdzie ktoś pomimo trudności z wychowywaniem takiej osoby kocha ją, ale z pewnością #!$%@? o muminkach Kai Godek i innych pokemonów raczej radykalizuje kobiety by wyjąć każdego takiego płoda z macicy i się nie dziwię temu. Zawsze miałem poglądy indywidualistyczne, więc śmieszy mnie to,
@czasnawybory666: też jestem za abortowaniem, dosłownie wtapiamy kasę która można inwestować w ludzi na chore Muminki z których nic nie wyrośnie. Rozumiem autyzm, dają radę pracować.
ADHD? Spoko.
Depresja? Terapie.

Down?
No co tutaj zrobi? Zagra w serialu? A ilu operacji wymaga?