Aktywne Wpisy
DolorEstSalus +22
Ja naprawdę chciałbym porzucić Microslop i Windowsa i przenieść się na jakiegoś Linuxa, np. Fedorę, Kubuntu czy ZorinOS, ale im więcej o tym czytam i oglądam to dochodzę do wniosku, że w tym momencie Linux jako domyślny system nadaje się tylko dla ludzi, którzy nie robią na komputerze nic poza oglądaniem YT i podstawową pracą biurową oraz programistów. Nie chodzi o interfejs i wygląd systemu, KDE Plasma wygląda zajebiście i intuicyjnie, desktop






Ale nigdy nie zerowa.
#wroclaw #heheszki #humorobrazkowy #znakidrogowe
źródło: temp_file5284162303680073213
Pobierz#pdk
źródło: IMG_20240319_100219
Pobierzźródło: 20220516170338_IMG_4387~2
Pobierzźródło: temp_file2660186471114155108
Pobierz@SkorpionX: 23 lata temu ziomuś... <przytul> <chlip> <chlip>
@uirapuru: Dzisiaj widziałem wiewiórke jak wspięła się po elewacji budynku gdzies na wysokośc czwartego ipiętra i coś sie jej nie udało, jak p---------a na kostke brukową to az zagrało, nie chciałbym przechodzić wtedy w tamtym miejscu