Wpis z mikrobloga

Szansa, że zostaniesz zabity przez wiewiórkę jest bardzo niewielka.


Ale nigdy nie zerowa.


@uirapuru: Dzisiaj widziałem wiewiórke jak wspięła się po elewacji budynku gdzies na wysokośc czwartego ipiętra i coś sie jej nie udało, jak p---------a na kostke brukową to az zagrało, nie chciałbym przechodzić wtedy w tamtym miejscu
  • Odpowiedz