Wpis z mikrobloga

#prawko #prawojazdy
Siemka 2 pytania:
1.Czy pytania na teorie są jawne? czy na egzaminie mogą mnie zaskoczyć czymś czego nie znajdę na testach w internecie?
2.Jaka najlepsza strona do nauki testów na egzamin? Bo np na stronie zdamy.to na 90dni kosztuje 27zł a na prawko.pl 36dni 149zł, skąd taka różnica w cenie?
  • 8
  • Odpowiedz
Czy pytania na teorie są jawne? czy na egzaminie mogą mnie zaskoczyć czymś czego nie znajdę na testach w internecie?


@DavidsonX: Ich jest chyba około czterech tysięcy więc nie nauczysz się na pamięć

Jaka najlepsza strona do nauki testów na egzamin? Bo np na stronie zdamy.to na 90dni kosztuje 27zł a na prawko.pl 36dni 149zł, skąd taka różnica w cenie?


A Twoja szkoła nie dała Ci dostępu do Portalu OSK?
  • Odpowiedz
@DavidsonX: 1. Nie jeśli znasz przepisy drogowe
2. Pewnie więcej pytań z poprzednich lat lub zachłanność właściciela strony, ale jak ogarniesz pkt1. to nie ważne jakie będzie pytanie odpowiedź będziesz znać
  • Odpowiedz
  • 0
@PanHeniek45 Ja chce wrocic po 10latach przerwy, moj osk chyba nawet nie istnieje, zdawałem wtedy jeszcze starą teorię, teraz tylko chce przerobić same pytania i iść na egzamin
  • Odpowiedz
@DavidsonX: Ale wydaje mi się, że po 10 latach i tak musisz zacząć kurs od nowa - czyli założą Ci PKK i wtedy dostaniesz tam dostęp. Ale mogę się mylić.
No chyba, że masz prawko już tylko 10 lat nie jeździłeś. Ale to wtedy i tak polecam Ci zapisać się do szkoły jazdy na takie "doszkolenie". Dla własnego bezpieczeństwa
  • Odpowiedz
  • 0
@PanHeniek45 moj kurs za ok 2tys ze szkoly ogólnie jest ważny ale właśnie byłem kilka miesięcy temu założyć ten profil pkk w wojewodzkim ośrodku nawet się nie logowałem tam myślałem że to służy tylko do zapisywania się na egzamin itp
  • Odpowiedz
@PanHeniek45: Po 1 lipca 1998 r. kursy są ważne bezterminowo. Jeśli ktoś kończył kurs po tym terminie, a zdał teorię przed 24 sierpnia 2014 r. to wystarczy, że teraz zda teorię i może iść na egzamin praktyczny.
  • Odpowiedz