Wpis z mikrobloga

Moja babcia urodziła 4 dzieci z których jedna córka daje co najmniej kilkanaście miejsc pracy latem dla studentów, druga jest analitykiem medycznym i pracowała całe życie nocki żeby szybko wykonywać chorym ludziom badania, kolejno jeden syn dba o bezpieczeństwo więźniów i ostatnia córka wydała 3 dzieci i zajmowała się domem i rodziną, kiedy mąż harował jak wół

a dziś juleczka się boi urodzić jednego brajanka, z którym w wychowaniu i tak w 50 % odciąży ją babka i przedszkole, a w dalszym etapie w domu tablet i smartfon zajmie jego uwagę.

#kanalzero
  • 9
z którym w wychowaniu i tak w 50 % odciąży ją babka i przedszkole, a w dalszym etapie w domu tablet i smartfon zajmie jego uwagę.


@Kopyto96:

to nie jest takie oczywiste, gdybyśmy dalej żyli blisko swoich rodziców to może i tak. Problemem dzisiejszych polaków jest to, że każdy się wyprowadza daleko od rodziny i ta rodzina go nie odciąża w wychowaniu, to powinno przejąć państwo, a nie robi tego i
  • 0
@Zenek_: 2. Czemu nie 4? Bo była za stara, jak poznała mojego tatę. Miała 36 lat jak mnie urodziła. 5 lat wcześniej siostrę. Nie mogła już mieć więcej dzieci.

Ale 2 pozostałe córki mojej babki urodziły trójkę
@Kopyto96: No więc widzisz, Twoja babcia urodziła 4 dzieci, Twoja mama 2, a taka Julka nie urodzi żadnego, i będzie miała ku temu swoje powody, tak samo jak Twoja babcia i Twoja mama