Wpis z mikrobloga

@1234rfdcfvghytrewsedrgyj: ja też tego nie widziałem ale to nieistotne, bo taki Mexicano zwiedza sobie widoki na Cyprze a taki menel z grajewa łazi cały natoksynowanym niedobrą energią po parku antoniukowskim i szczuje... i jeszcze domaga się jałmużny od widzów na wyjazd na rozprawę:D

A nazajutrz kolejne rozprawy. Lukaszek po co ci to bylo?

Bezrobotny kombajn do zbierania donejtów. Gdzie w tym wszystkim jego familia?

Dumny byłbyś z takiego człowieka?

Śmiechu warte/
@WulkanizatorOponMozgowych: Tak jest ale ci ludzie w większości nigdzie nie byli i nie stanowią nic.. bezczelnie kibicując przegranemu łukaszowi... jak widać już raczej w mniejszości.

Bo jak wychodzi tak naprawdę, że mieliśmy rację, to teraz popleczników łukasza bardzo mało... a bardzo wiele szkód wyrządził. Niezaprzeczalnie

Ale jego koniec dopiero się zaczyna
Meksyk wygrał życie, bo poradził sobie z nałogiem! Nie wiem czy do końca, jednak zmienił swoje życie na tyle, że to widać, słychać i czuć. Natomiast Oregano się stoczył i robi dokładnie to, z czego wcześniej się nabijał. Takie ciekawe zjawisko :))


@WulkanizatorOponMozgowych: Ja #!$%@?ę. To się dokonało. Nigdy nie polubię chyba jareczka jako osoby z internetów, ale zadbał o siebie, a oponent wręcz przeciwnie. Stacza się i brnie. Mam nadzieję,