Wpis z mikrobloga

#hotelparadise czytam to co poniżej @agahej wkleja i trzeba przyznać, że MotoMoto w hotelu nikogo nie udaje. Jest pozbawionym klasy wieprzem, który rzuca chamskimi odzywkami we wszystkich i pławi się w tym bagnie jak świnia we własnym gównie.
  • 13
  • Odpowiedz
  • 18
@amanda12: niech siedzi do końca, mało kto większego buca z siebie zrobi, z punktu widzenia hotelowych krzywych akcji taki burak jest potrzebny. Byle tylko nie wygrał.
  • Odpowiedz
  • 6
@KwasneMleko: ale w tym nikt niczego nie kręci. Gdyby nie chamstwo i brak klasy MotoMoto, to oglądalibyśmy rozchwianie emocjonalne Natalii i słuchali wywodów Luizy na temat teorii spiskowych jakie jej zdaniem uczestnicy przeciwko niej knują
  • Odpowiedz
@Rosalinea: jest początek, poprzednie sezony też były nudne bo się ludzie oswajali z nową rzeczywistością...
Tutaj zaczyna się już podkręcanie
Póki co Agnieszka i Wujas robią to w białych rękawiczkach. Chociaż w sumie Wujas został przyłapany już
  • Odpowiedz
@KwasneMleko @Rosalinea w poprzednim sezonie w tym czasie większość lubiła sRocha, tak więc liczę że coś w tym jeszcze się wydarzy. Jest kilka fajnych nowości. Tak więc mimo mniejszej ilości odcinków liczę że będzie fajny sezon
  • Odpowiedz
@Rosalinea: ja właściwie nie wiem co mnie bardziej przeraża, to, że ten typ serio istnieje a nie jest wygenerowanym przez sztuczną inteligencję bytem, czy to, że Luiza się nim serio tak zachwyca
  • Odpowiedz