Wpis z mikrobloga

Przyznam się, że całkiem fajnie się bawię na tym OLX. Przy okazji przeprowadzki wyszła masa niepotrzebnych gratów. Zawsze stroniłem od takich zabaw, ale uznałem a co mi tam. Wyprzedaż garażowa! Wszystko po 5 dych, chyba że zainteresowanie duże to drożej XD. Kilka totalnych pierdół już sprzedałem czasem z dość głupawym zyskiem jak przy okazji kart z Dragon Balla, które dawali w chipsach, które poszły za 100zł, a leżały 20 lat w piwnicy XD Za te czipsy tyle nie zapłaciłem wtedy XD

Najlepsze, że kompletnie mi nie zależy na sprzedaży czegokolwiek z tych rzeczy, więc rzucam ceny z dupy, zaznaczam że bez negocjacji i wywalone jajca. A ludzie i tak chcą się choćby o 5 złotych targować XDDD No to ja wtedy wyskakuje z tekstem, że bierzesz pan albo sprzęt ląduje na śmietniku jak pierwotnie powinien ( ͡° ͜ʖ ͡°). I miękną kolejno. I cyk 5 dych za jakieś stare części do beyblade'ów którymi bawiłem się za dzieciaka 20 lat temu XD Kilka stówek już weszło na totalnych pierdołach. Będzie na nowe meble w nowym domu.
#olx #januszebiznesu #chwalesie #gownowpis
  • 6
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja targowanie się to naturalna cecha. Ten kto się nie targuje ten jest głupi. To dlatego Polaków wszystkie inne kraje dymają, choćby przy sprzedaży sprzętu wojskowego, bo się nie targujemy.

Młode pokolenie tego nie potrafi. Nie umiemy w handel.
  • Odpowiedz
  • 0
@kjungst: Umie, potrafi, czy nie. Jest 5 dych i nie pisze że do negocjacji. Bierzesz pan, albo sprzęt ląduje do kosza, bo mam jeszcze masę gratów do pakowania przy okazji przeprowadzki, a nie chce mi się tego badziewia całego zabierać.
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja Cały świat handluje, negocjuje itp. W niektórych krajach jak ktoś tego nie robi to znaczy, że frajer i trzeba nim gardzić. Rozumiem co tu piszesz, ale ty też powinieneś zrozumieć tych co targują 5 zł.
  • Odpowiedz
targowanie się to naturalna cecha


@kjungst: To strata czasu- jeśli ktoś wystawia po cenie bez negocjacji, to przychodzę, biorę, płacę i elo.
Za to kurna polackie wąsacze zawsze kurna PANIE A MOŻE TANIEJ, A MOŻY JAKŚ RABACIK, a może gówno - kurna zwalaj janusz z tymi swoimi kilkoma złotymi na drzewo.

Cały świat handluje, negocjuje itp.

Przy kontraktach na kilkaset tysięcy, zamówieniach hurtowych albo nietypowych usługach a nie przy duperelu za
  • Odpowiedz